تلگرام طلایی فیلتر نمی‌ شود

رسانه کلیک - عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه گفت: مشخص نیست که سرورهای شبکه تلگرام طلایی در کدام کشور است و این نوع تلگرام فیلتر نمی‌ شود.

تلگرام طلایی فیلتر نمی‌ شود

به گزارش کلیک به نقل از ایلنا؛ رمضانعلی سبحانی فر (نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه) درباره تلگرام طلایی عنوان کرد: مباحثی درباره این تلگرام مطرح شده که بر اساس برخی اظهارنظرها شبکه تلگرام طلایی با زبان فارسی بر روی تلگرام اصلی نصب شده است، اما درباره کم و کیف فعالیت آن اطلاع کافی در دست نیست.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی به خانه ملت گفت: مشخص نیست که سرورهای تلگرام طلایی در کدام کشور است.

رییس کمیته ارتباطات کمسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی درباره اینکه آیا تلگرام طلایی فیلتر می‌ شود یا خیر، اظهار کرد: ظاهرا این نوع تلگرام فیلتر نمی‌ شود؛ البته این بدان معنا نیست که ما به بخشی از تلگرام اجازه فعالیت داده و به بخشی اجازه فعالیت ندهیم.

عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه همچنین درباره آخرین وضعیت نامه شش وزیر و دو نفر از نمایندگان مجلس به عنوان اعضای این کمیته به دادستان کل کشور برای رفع فیلتر توییتر، تصریح کرد: هنوز هیچ پاسخی به این نامه داده نشده و به جواب نرسیده است ( 6 وزیر و 2 نماینده مجلس خواستار رفع فیلتر توییتر شدند ).

ارسال نظر