صاحبان پیام‌ رسان‌ های داخلی به مجلس و مردم معرفی شوند

رسانه کلیک - نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مشخص شدن وضعیت مالکیت پیام‌ رسان‌ های داخلی تاثیر مثبتی در جلب اعتماد عمومی نسبت به این پیام‌ رسان‌ ها دارد.

صاحبان پیام‌ رسان‌ های داخلی به مجلس و مردم معرفی شوند

به گزارش کلیک به نقل از ایران آنلاین؛ علی مطهری نایب رییس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اینکه مشخص شود مالکیت هر کدام از پیام‌ رسان‌ ها در اختیار چه کسی است بسیار حائز اهمیت است و لازم است در این راستا اقداماتی انجام شود.

علی مطهری با اشاره به نامشخص بودن وضعیت مالکیت برخی پیام‌ رسان‌ های داخلی اظهار داشت: به هر حال اینکه مشخص شود مالکیت هر کدام از پیام‌ رسان‌ ها در اختیار چه کسی است بسیار حائز اهمیت است و لازم است در این راستا اقداماتی انجام شود.

وی با بیان اینکه مشخص شدن مالکیت پیام‌ رسان‌ های داخلی تاثیر مثبتی در جلب اعتماد عمومی نسبت به این پیام‌ رسان‌ ها خواهد داشت، در واکنش به این پرسش که آیا مجلس اقدامی در راستای شناسایی مالکیت پیام‌ رسان‌ های داخلی انجام داده است، گفت: تاکنون گزارشی در این خصوص به مجلس ارائه نشده اما موضوع مهمی است که باید تعیین تکلیف شود.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: این موضوع را مورد بررسی قرار خواهم داد چرا که باید مشخص شود وضعیت مالکیت پیام‌ رسان‌ های داخلی چگونه است.

ارسال نظر