موضوع فیلترینگ تلگرام در شبکه مستند بررسی می شود

رسانه کلیک - جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی «360 درجه» با موضوع فیلترینگ تلگرام تولید شده است. با فضاسازی رسانه‌ ها تقریبا بسیاری از مردم مطمئن شده‌ اند که باید دنبال نسخه پشتیبان از اطلاعاتشان در تلگرام باشند؛ اما علت این محدودیت‌ ها چیست؟

موضوع فیلترینگ تلگرام در شبکه مستند بررسی می شود

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ یازدهمین قسمت از برنامه تلویزیونی «۳۶۰ درجه» سراغ موضوع فیلترینگ تلگرام رفته است. حرف و حدیث‌ های مسئولان دولتی درباره تهدیدهای پیام‌ رسان خارجی متفاوت است و گاهی ضد و نقیض.

تلگرام در روزهای امنیتی و پر آشوب دی ماه سال گذشته مختل شد. هر چند رییس‌ جمهور قول داده بود که هیچ انگشتی روی دکمه فیلتر نخواهد رفت؛ اما تقریبا بسیاری مطمئن شدند که این پیام‌ رسان پرحاشیه دیگر برگشت‌ پذیر نیست. اوضاع که آرام‌ تر شد دوباره تلگرام هم آزاد شد. امروز مسئولان دولتی معتقدند که بحران ارزی چند هفته گذشته هم بی‌ ربط به موج سازی فضای مجازی و تلگرام نبوده است. مطرح شدن ارز گرام در بستر تلگرام هم باعث شده تا اوضاع دیگر فقط امنیتی سیاسی نباشد. در این روزها بسیاری از حرف‌ ها بر سر تهدیدات اقتصادی و اجتماعی پیام رسان غیر بومی است. دوربین «۳۶۰ درجه» سوال‌ ها و حرف‌ های مردم را با مسؤولان و کارشناسان در میان گذاشته است.

«۳۶۰ درجه» مجموعه مستندهای اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه‌ های مهم جامعه در طول یک هفته تهیه و تولید می‌ شود. به‌ روز و به لحظه بودن موضوعات از ویژگی‌ های اصلی این برنامه تلویزیونی است.

«۳۶۰ درجه» با تهیه‌ کنندگی و کارگردانی محمد هادی نعمت‌ اللهی، جمعه هر هفته ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه مستند پخش می‌ شود.

ارسال نظر