فیلمبرداری اسپین آف فیلم سریع و خشمگین شروع شد

رسانه کلیک -  فیلمبرداری اولین اسپین آف فیلم سریع و خشمگین آغاز شد. دواین جانسون در این فیلم نقش لوک هابز را بازی می کند.

فیلمبرداری اسپین آف فیلم سریع و خشمگین شروع شد

دواین جانسون در مجموعه فیلم های Fast and Furious به عنوان لوک هابز حضور دارد. فیلم برداری اولین اسپین آف فیلم سریع و خشمگین با نام Hobbs & Shaw آغاز شده است. این بازیگر در حساب اینستاگرام خود اولین تصویر از صحنه فیلم برداری فیلم Hobbs & Shaw را منتشر کرده است. در این فیلم دواین جانسون و جیسون استاتهام حضور دارند و کارگردانی آن بر عهده دیوید لیچ است.

دواین جانسون روزهای شلوغی را سپری می کند. در حال حاضر این بازیگر در محصول شرکت والت دیزنی، فیلم Jungle Cruise حضور دارد. تصویر منتشر شده از فیلم Hobbs & Shaw، جیسون استاتهام و دیوید لیچ را در شهر لندن نشان می دهد. فیلم ددپول 2 و قسمت اول فیلم جان ویک در کارنامه کاری دیوید لیچ به چشم می خورند.

با توجه به سابقه کاری دیوید لیچ، انتظار می رود با یک فیلم اکشن با کیفیت روبه‌رو باشیم. این کارگردان نیز در حساب اینستاگرام خود خبر از شروع تولید فیلم Hobbs & Shaw داده است.

در حال حاضر اطلاعات کمی در رابطه با اسپین آف فیلم سریع و خشمگین به فضای مجازی راه پیدا کرده است. در این فیلم ادریس البا به عنوان نقش منفی حضور خواهد داشت.

مجموعه فیلم های Fast and Furious فروش فوق العاده ای را تا به امروز تجربه کرده اند. این فیلم در مجموع در بازارهای جهانی فروشی برابر با 5.1 میلیارد دلار داشته است. دو قسمت آخر این فیلم به فروش 1 میلیارد دلار دست پیدا کرده اند. این موضوع باعث شده که شرکت یونیورسال استودیوز قسمت جدید آن را تولید کند.

فیلم Hobbs and Shaw در تاریخ 2 آگوست اکران می شود. در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این فیلم در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

ارسال نظر