احتمال حضور «مرد گداخته» در فیلم Spider-Man: Far From Home

رسانه کلیک - فیلم Spider-Man: Far From Home سال آینده اکران می شود. گزارشی جدید به احتمال حضور مرد گداخته در این فیلم اشاره می کند.

احتمال حضور «مرد گداخته» در فیلم Spider-Man: Far From Home

شایعات جدیدی در رابطه با فیلم مرد عنکبوتی دور از خانه در فضای مجازی منتشر شده است. بر اساس این شایعه جدید، مارک راکسون در قسمت جدید فیلم Spider-Man حضور خواهد داشت. مارک راکسون یک شخصیت خیالی بوده که با نام مرد گداخته در کمیک بوک های مارول شناخته می شود.

شایعه اخیر به علت تولید فیگور مرد گداخته توسط یک شرکت تولیدکننده اسباب بازی در اینترنت مننتشر شده است. تولید فیگور مرد گداخته نمی تواند به معنای حضور قطعی این شخصیت در فیلم Spider-Man: Far From Home باشد. برخی مواقع شرکت های مختلف اسباب بازی شخصیت ها و یا گجت هایی را تولید می کنند که در فیلم حضور ندارند.

مارک راکسون توسط استن لی و استیو دیتکو خلق شده و برای اولین بار در Amazing Spider-Man #28 حضور پیدا کرده است. مارک راکسون به عنوان یک تاجر موفق در این کمیک بوک حضور دارد. او پس از آشنایی با Spencer Smythe تبدیل به مرد گداخته می شود.

فیلم Spider-Man: Far From Home پنجمین پروژه مشترک شرکت های سونی و استودیوی مارول محسوب می شود. این دو استودیوی فیلمسازی به دنبال یک قرارداد برای استفاده از این شخصیت در فیلم های مارول و حضور جداگانه آن در فیلم های مستقل شرکت سونی هستند. در فیلم های مرد عنکبوتی: بازگشت به خانه و Venom شاهد حضور استودیوی مارول بودیم.

در سال آینده میلادی شرکت مارول فیلم های زیادی را روانه پرده سینما می کند. فیلم کاپیتان مارول در تاریخ 8 مارس 2019 اکران می شود. قسمت چهارم فیلم انتقام جویان در 3 مه 2019 روی پرده سینما قرار می گیرد. فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه در تاریخ 5 جولای 2019 اکران می شود.

در حال حاضر استودیوی فیلمسازی مارول با مشکلاتی در رابطه با تولید فیلم نگهبانان کهکشان 3 روبه‌رو است ( تولید فیلم محافظان کهکشان 3 عقب افتاد ). در حالی که هم اکنون این فیلم کارگردان ندارد، در سال 2020 اکران می شود ( فیلم نگهبانان کهکشان 3 بدون کارگردان شد؛ اخراج جیمز گان از پروژه ).

ارسال نظر