فصل دوم سریال Westworld از بهار سال آینده پخش می‌شود

رسانه کلیک – در جدیدترین اخبارها به این موضوع اشاره شده است که فصل دوم سریال Westworld از بهار سال آینده پخش می‌شود.

فصل دوم سریال Westworld از بهار سال آینده پخش می‌شود

یکی از بهتری سریال‌هایی که سال گذشته پخش شد، مجموعه تلویزیونی Westworld است. فصل اول این سریال با تمجید بسیار زیادی روبه‌رو شد، به‌ نحوی که طرفداران به طور مداوم از شبکه HBO جویای زمان پخش فصل دوم سریال Westworld بوده‌اند.

در همین راستا، یکی از ستارگان سریال وست ورلد به نام ایوان راشچ وود ، به کاربران پاسخ داده و گفته است که فصل دوم سریال Westworld از بهار سال آینده پخش می‌شود.

وست ورلد بر اساس فیلمی به همین نام از مایکل کرایتون ساخته شده است که در سال ۱۹۷۳ اکران شد. این سریال توانسته به یکی از محبوب‌ترین سریال‌های HBO تبدیل شود. انتظار می‌رود زمانی که سریال بازی تاج و تخت در سال ۲۰۱۹ تمام شد، جایگاه آن را وست ورلد بگیرد.

قسمت اول سریال وست ورلد از ۱۱ مهر پخش شد. فصل اول این سریال شامل ۱۰ قسمت می‌شد که تا ۱۱ آذر ادامه داشت. هزینه ساخت این سریال تقریبا سرسام‌آور بود، به طوری که تنها قسمت اول آن با بودجه‌ای بالغ بر ۲۵ میلیون دلار ساخته شد و قسمت‌های دیگر نیز با بودجه‌ای بین ۸ الی ۱۰ میلیون دلار کلید خورد.

اگر این موارد را در نظر بگیریم، فصل دوم سریال Westworld با بودجه‌ای بیشتر ساخته می‌شود. البته HBO برای موفقیت نیاز به ساخت چنین آثاری، آن‌هم با بودجه‌های کلان دارد. در حال حاضر شرکت‌هایی نظیر نتفلیکس در حال رقابت با HBO هستند.

آمازون نیز به جمع رقبای HBO پیوسته است. اگر ساخت سریال ارباب حلقه‌ها آغاز شود، کار برای HBO سخت خواهد شد، چرا که سریال تاج و تخت رو به اتمام است؛ به همین علت منطقی به نظر می‌رسد که روی آثاری مانند وست ورلد، سرمایه‌گذاری‌های کلان شکل گیرد.

بد نیست بدانید آمازون مدتی است که با برادران وارنر برای گرفتن حق امتیاز ساخت سریال ارباب حلقه‌ها مذاکره می‌کند.

منبع: Techspot

ارسال نظر