بهترین فیلم های آدام درایور که نباید از دست بدهید (بخش دوم)

رسانه کلیک – در این مطلب 5 مورد دیگر از بهترین فیلم های آدام درایور ، ستاره محبوب و پرطرفدار دهه اخیر سینمای هالیوود را با یکدیگر مرور می کنیم. 

بهترین فیلم های آدام درایور که نباید از دست بدهید (بخش دوم)

آدام درایور یکی از هنرپیشه های با استعداد و جوان هالیوود است که توانسته با بازی درخشان خود در فیلم های مختلف، نام خود را حسابی بر سر زبان ها بیاندازد. وی تنها با 9 سال سابقه در عرصه سینما موفق شده تا 94 بار نامزد دریافت جایزه شده و 46 تندیس کوچک و بزرگ را با خود به خانه ببرد. اگر به خاطر داشته باشید چندی پیش مطلبی را منتشر کرده و در آن نگاهی به 5 مورد از بهترین آثار موجود در کارنامه حرفه ای درایور انداختیم ( بهترین فیلم های آدام درایور که حتما باید تماشا کنید ). بخش دوم معرفی را از دست ندهید.

Silence

  • تاریخ اکران: 2016
  • امتیاز IMDB: 7.2

داستان Silence در قرن 17 میلادی رخ می دهد. دو کشیش کاتولیک به نام های رودریگز (اندرو گارفیلد) و گارپه (آدام درایور) از پرتغال به ژاپن سفر می کنند تا بلکه اثری از مرشد و راهنمای خود یعنی پدر فررا (لیام نیسون) بیابند. گفته می شود پدر از آیین خود برگشته و گناه بزرگی را مرتکب شده است. کشیش های جوان هنگام سفر خود به ژاپن با وقایع عجیب و تازه ای مواجه می شوند که هرگز تصور آن را نمی کردند.

Logan Lucky

  • تاریخ اکران: 2017
  • امتیاز IMDB: 7.0

جیمی لوگان (چنینگ تیتوم) یک کارگر ساده است که به تازگی از شغل خود برکنار شده و در ناامیدی مطلق به سر می برد. اینجاست که خواهر و برادرش کلاید (آدام درایور) نقشه یک دزدی بزرگ را در سر او انداخته و او را ترغیب به انجام این کار می کنند. این سه برای عملی کردن نقشه خود به جو بنگ (دنیل کریگ) احتیاج دارند تا قفل مخزن را باز کنند؛ اما جو پشت میله های زندان است و آن ها باید دور از چشم نگهبانان جو را از آنجا بیرون بکشند. در ادامه داستان حتی از این هم مهیج تر می شود.

BlacKkKlansman

  • تاریخ اکران: 2018
  • امتیاز IMDB: 7.5

فیلم BlacKkKlansman بر اساس رویدادهای واقعی نوشته شده و در زمان خود توانست رضایت مخاطبین و همینطور منتقدان را به دست آورد. داستان درباره یک مامور سیاهپوست به نام ران استال ورث (جان دیوید واشینگتن) است که با هزار بدبختی بالاخره موفق می شود تا در دل یکی از گروه های خلافکار نفوذ کند. در ادامه ماجرا یک فرد یهودی به نام فلیپ زیمرمن (آدام درایور) نیز به یاری او می آید. درایور با بازی تحسین برانگیز خود در این فیلم نامزد دریافت اسکار، گلدن گلوب و بفتا شد اما هر سه آن ها را به ماهرشالا علی واگذار کرد.

The Report

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 7.2

آدام درایور این بار در نقش یک مامور FBI به نام دنیل جونز به روی صحنه رفته است. وی متوجه می شود که سازمان CIA روش های جدیدی را برای مظنونین تروریست در پیش گرفته و ظاهرا بعد از حادثه 11 سپتامبر، تکنیک های افراطی را برای بازجویی افراد به کار می برد. جونز تحقیقات گسترده خود را پیرامون این موضوع آغاز می کند و اینجاست که رازهای مخوف بسیاری برای او برملا می شوند.

Marriage Story

  • تاریخ اکران: 2019
  • امتیاز IMDB: 8.0

به یکی از بهترین فیلم های موجود در این فهرست می رسیم. داستان ازدواج درباره یک زوج هنرمند به نام نیکول (اسکارلت جوهانسون) و چارلی (آدام درایور) است که به یک باره تصمیم می گیرند که در کمال صلح و آرامش از یکدیگر جدا شوند. اما هنگام طلاق مسائل و مشکلات مختلفی به وجود می آیند که هیچ یک خواستار آن نبوده اند. درایور این بار هم برای دریافت جوایز اسکار، گلدن گلوب و بفتا ناکام ماند و این واکین فینیکس بود که توانست با بازی فوق حرفه ای خود در فیلم جوکر هر سه جایزه را از آن خود کند.

از دیگر آثار برجسته و دیدنی در کارنامه حرفه ای آدام درایور می توان به The Dead Don't Die، The Man Who Killed Don Quixote، This is Where I Leave You، While We're Young و Midnight Special اشاره کرد.

ارسال نظر