ساخت ادامه سریال‌های The Punisher و Jessica Jones لغو شد

رسانه کلیک - سریال‌های The Punisher و Jessica Jones که بر اساس داستان این شخصیت‌ها در کمیک‌های مارول از شبکه نت‌فلیکس پخش می‌شد، دیگر ادامه‌ای نخواهد داشت و رسما از سوی نتفلیکس لغو شدند.

ساخت ادامه سریال‌های The Punisher و Jessica Jones لغو شد

چند سالی است که همکاری خوب بین نت‌فلیکس (Netflix) و دنیای سینمایی مارول لحظات خوشی را برای علاقه‌مندان به تصویر می‌کشد، اما به نظر می‌رسد که همکاری بین این دو برند محبوب، تا اطلاع ثانوی یا شاید هم برای همیشه، به خط پایان رسیده است.

دو سریال The Punisher و Jessica Jones که بر اساس کمیک‌های مارول، توسط سرویس نت‌فلیکس تولید و پخش می‌شود، با اعلام رسمی این شبکه به خط پایان خود رسیده‌اند و ساخت فصل‌های بعدی این آثار به کل لغو شدند. در ادامه این اطلاعیه، قطع همکاری با مارول نیز رسما تایید شد.

روابط عمومی سرویس نت‌فلیکس به دنبال لغو ساخت ادامه‌ی سریال The Punisher، اطلاعیه‌ای را به شرح زیر منتشر کرد:

فصل سوم سریال The Punisher (برگرفته از مارول) بازگشتی در نت‌فلیکس نخواهد داشت.

شورانر بی‌نظیری مانند استیو لایتفوت (Steve Lightfoot)، با کارکنان فوق‌العاده‌اش و بازیگران استثنایی و فوق ستاره‌ای مانند جان برنتال (Jon Bernthal) یک سریال تحسین برانگیز و جذاب را برای طرفداران ما به تصویر کشیدند و ما به این مسئله افتخار می‌کنیم که آن‌ها این چند سال را در کنار نت‌فلیکس کار کردند.

فصل سوم The Punisher هرگز از نت‌فلیکس پخش نخواهد شد اما این مسئله در رابطه با سریال Jessica Jones کمی متفاوت هست. هر چند نت‌فلیکس خبر لغو ساخت ادامه سریال‌های The Punisher و Jessica Jones را به اطلاع عموم مردم رساند، ولی با این وجود، فصل سوم و در واقع آخرین فصل از سریال جسیکا جونز که روند تولید را پشت سر می‌گذارد، طی ماه‌های آینده پخش خواهد شد

البته Marvel TV (تلویزیون مارول) هم نسبت به لغو ساخت ادامه‌ی سریال‌های The Punisher و Jessica Jones واکنش نشان داد و بیانیه زیر را منتشر کرد:

چنین چیزی قبلا اتفاق نیوفتاده بود. چهار سریال تلویزیونی مجزا که هر کدام شورانرها، نویسندگان، کارگردانان، بازیگران و دست‌اندرکاران منحصر به فرد و با استعدادی را در اختیار دارند، طی ماه‌های متوالی و به صورت جداگانه پخش شوند و بعد در یک رویداد که در قلب شهر نیویورک واقع می‌شود، همدیگر را ملاقات کنند. ما آنها را The Defenders می‌نامیم.

ما همگی از داستان‌ها و ماجراجویی‌های Daredevil، Jessica Jones، Luke Cage، Iron Fist و حتی The Punisher که به آنها ملحق شد هیجان‌زده شده بودیم. آن‌ها (نت‌فلیکس) معتقد بودند که چنین چیزی ممکن نخواهد بود (موفقیت چند سریال متوالی)، اما مارول با تشکیل تیم شگفت انگیزی متشکل از بهترین کارگردان‌ها، نویسندگان و بازیگران موفق شد 13 فصل و 161 قسمت یک ساعته را توسعه دهد. فقط یک لحظه آنلاین شوید و سری به فهرست خیره کننده‌ی بازیگران، کارگردان‌ها، نویسندگان و حتی آهنگساز‌های این فیلم‌ها بزنید و ببینید که ما سعی کردیم برای تولید این سریال‌ها از بهترین‌ها استفاده کنیم.

ما عاشق هر دقیقه از این سریال‌ها بودیم.

و در نهایت این که ما همه‌ی این کار‌ها را برای شما انجام دادیم. برای طرفداران‌مان که کار ما را تشویق کردند و باعث شدند تا بتوانیم از پس تمام کار‌های سخت و دشوار بربیاییم.

از طرف تمام کسانی که در Marvel TV هستند، اعلام می‌کنم که به همه شما بینندگان افتخار می‌کنیم. شاید شبکه‌ی شریک ما تصمیم بگیرد که دیگر روایت داستان شخصیت‌های بزرگ را با ما ادامه ندهد، اما شما مارول را بهتر از آن‌ها می‌شناسید.

همان طور که پدر متیو مرداک (متیو مرداک شخصیت اصلی Daredevil است) گفته: "معیار سنجش یک مرد به این که چطور زمین خورده است نیست. به این است که چطور دوباره بازمی‌گردد.

علاوه بر این، جان برنتال هم در صفحه رسمی اینستاگرام خود نسبت به لغو ساخت سریال The Punisher از سوی شبکه‌ی نت‌فلیکس، واکنش نشان داد و ضمن تشکر از تمام بینندگان این سریال و سازندگان آن، با The Punisher خداحافظی کرد.

ارسال نظر