تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw با هنرنمایی دواین جانسون

رسانه کلیک - در حالی که بیش از 3 سال از تایید ساخت این اسپین آف جدید Fast & Furious می‌گذرد، بالاخره اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw در معرض نمایش قرار گرفت.

تماشا کنید: اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw با هنرنمایی دواین جانسون

این فیلم اولین اسپین آف سری جذاب Fast & Furious خواهد بود و تحت عنوان Fast & Furious Presents: Hobbs and Shaw روی پرده‌های سینما خواهد رفت. شاید اولین چیزی که در لیست بازیگران فیلم Hobbs and Shaw به چشم بیاید، عدم حضور وین دیزل (Vin Diesel) می‌باشد که به جای دومینیک تورتو، به عنوان نقش اصلی سری Fast & Furious هنرنمایی می‌کرد. با این وجود، با تماشای اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw می‌توان به این نتیجه رسید که هنوز این فیلم جذابیت‌های منحصر به خودش را دارا خواهد بود و می‌توانیم انتظار صحنه‌های اکشن جذاب و حتی خنده‌دار زیادی در این اسپین آف باشیم.

در این تریلر شاهد معرفی دو شخصیت اصلی این فیلم یعنی لوک هابز و دکارد شاو هستیم که به ترتیب دواین جانسون (Dwayne Johnson) و جیسون استاتهام (Jason Statham) در این نقش‌ها هنرنمایی خواهند کرد. بر اساس اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw این دو برای گرفتن یک تبهکار تلاش خواهند کرد. این تبهکار بریکستون نام دارد که نقش آن را ادریس البا (Idris Elba) ایفا خواهد کرد.

پیش از این، جیسون استاتهام طی مصاحبه‌ای مدعی شده بود که فیلم Hobbs and Shaw جذاب‌تر از سایر قسمت‌های سری فیلم Fast & Furious خواهد بود و همچنین صحنه‌های اکشن بیشتری را به معرض نمایش خواهد گذاشت. او در ادامه این مصاحبه که با اینترتینمنت ویکلی انجام داده بود، اظهار کرد که مردم باید انتظار کلی مسخره بازی و صحنه‌های خنده‌دار را در این فیلم داشته باشند.

همان طور که اشاره شد، جالب توجه‌ترین نکته در رابطه با فیلم Hobbs and Shaw عدم حضور وین دیزل است. این اولین باری است که این بازیگر 51 ساله در یکی از فیلم‌های Fast & Furious حضور پیدا نمی‌کند. در سال گذشته میلادی شایعات بسیاری وجود داشت که بر اساس آن، دواین جانسون و وین دیزل دچار اختلاف و کشمکش شده اند و حالا، با مشاهده اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw و اطمینان از عدم حضور وین دیزل، بسیاری مهر تایید بر این اختلافات زده اند و مدعی شده اند که عدم نبودن وین دیزل، به دلیل اختلافات او با دواین جانسون است.

دواین جانسون ملقب به راک، پس از انتشار اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw در صفحه رسمی خودش در شبکه اجتماعی توییتر، طی اظهار نظری انتشار این تریلر را برای بسیاری از طرفداران Fast & Furious یک سورپرایز بزرگ توصیف کرد؛ چرا که بسیاری اعتقاد داشتند اولین تریلر فیلم Hobbs and Shaw در جریان Super Bowl بین دو تیم لس آنجلس رامز و نیو انگلند پاتریوت پخش شود.

از دیگر جذابیت‌های این فیلم، می‌توان به حضور رومن رینز (Roman Reigns) ، یکی از قهرمانان کشتی کج در سری مسابقات WWE اشاره کرد.

تاریخ اکران فیلم Hobbs and Shaw روز 2 آگوست 2019 میلادی (مصادف با 11 مرداد 98) خواهد بود.

ارسال نظر