کاپیتان مارول داستان متفاوتی از سایر فیلم های Marvels دارد!

رسانه کلیک - در طول یک دهه گذشته، استودیوی مارول فیلم های متفاوتی را شخصیت ها و چهره های کامیکی به نمایش گذاشته است. اما به نظر می رسد مارول قصد دارد روایت متفاوتی را از کاپیتان مارول به بینندگان ارائه کند. 

کاپیتان مارول داستان متفاوتی از سایر فیلم های Marvels دارد!

کوین فیگه رئیس استودیو مارول در گفتگو با وب‌سایت Variety در مراسم جایزه BAFTA، اعلام کرد که فیلم کاپیتان مارول داستان زندگی این شخصت را به شکلی متفاوت از سایر فیلم های این شرکت، روایت خواهد کرد.

داستان فیلم در سال های دهه 1990 میلادی رخ می دهد و کوین فیگه معتقد است که روایت زندگی کاپیتان مارول، داستانی بسیار متفاوت است. او بی اندازه هیجان زده است تا این فیلم به اکران عمومی برسد و مخاطبان را شگفت زده کند!

کاپیتان مارول در واقع بیست و یکمین فیلم در دنیای سینمایی مارول و مرتبط به سری فیلم های انتقام جویان (Avengers) است. آنا بودن و رایان فلک کارگردانی این اثر را بر عهده دارند و فیلم‌نامه آن را جنوا رابرتسون دوورت نوشته است. بری لارسون، ساموئل ال جکسون، جود لا و جما چان از جمله بازیگران از حاضر در این فیلم هستند.

کاپیتان مارول مستقیما با سری فیلم های انتفام جویان در ارتباط است. در آخرین لحظات فیلم سینمایی انتفام جویان: جنگ بی نهایت، ساموئل ال جکسون در نقش نیک فیوری (از ماموران ارشد سازمان شیلد)، بوسیله دستگاه پیجر خود کاپیتان مارول را با خبر می کند تا به کمک انتقام جویان بیاید.

کاپیتان مارول نخستین فیلم ابرقهرمانی استودیو مارول است که براساس شخصیت یک زن ابر قهرمان نوشته می شود و تا پیش از این مارول کمتر روی این موضوع متمرکز شده بود.

از همین رو لازم است تا پیش از اکران قسمت بعدی انتقام جویان، با شخصیت کاپیتان مارول به طور کامل آشنا شوید.

زمان عرضه و اکران این فیلم 8 مارچ 2019 خواهد بود.

نظر شما در خصوص دنیای کامیک های مارول و شخصیت کاپیتان مارول چیست؟ آیا این فیلم موفق خواهد شد؟

ارسال نظر