باکس آفیس هفته چهارم اکتبر: فیلم هالووین در صدر!

رسانه کلیک - فیلم هالووین توانست در باکس آفیس هفته چهارم اکتبر صدرنشین شود. فیلم هالووین 2018 در هفته اول اکران خود به فروش 77.5 میلیون دلار دست پیدا کرد.

باکس آفیس هفته چهارم اکتبر: فیلم هالووین در صدر!

فیلم هالووین در اولین هفته اکران خود غوغا به پا کرد. این فیلم که محصول مشترک استودیوی یونیورسال و Blumhouse محسوب می شود، توانست در صدر باکس آفیس هفته چهارم اکتبر قرار بگیرد. این فیلم فروشی برابر با 77.5 میلیون دلار داشته است.

این فیلم با بودجه 10 میلیون دلاری ساخته شده است. فیلم هالووین در CinemaSore امتیاز +B را کسب کرده که برای یک فیلم ترسناک کاملا مناسب به نظر می رسد. 53 درصد از بینندگان این فیلم را آقایان تشکیل داده اند و 59 درصد تماشاگران این فیلم بالاتر از 25 سال سن داشته اند.

فیلم هالووین

فیلم هالووین 2018 توانسته در 23 بازار خارجی فروشی برابر با 14.3 میلیون دلار را تجربه کند. این فیلم در کشور مکزیک فروشی برابر با 4.9 میلیون دلار داشته است. در هفته آینده این فیلم در 46 بازار خارجی اکران می شود.

در مقام دوم باکس آفیس هفته چهارم اکتبر شاهد قرارگیری فیلم A Star is Born هستیم. این فیلم در هفته سوم اکران خود توانسته 19.3 میلیون دلار فروش داشته باشد. مجموع فروش خانگی این فیلم تا به امروز به 126.4 میلیون دلار رسیده است.

فیلم ستاره ای متولد می شود در بازارهای خارجی فروشی برابر با 22.8 میلیون دلار را تجربه کرده است. این فیلم در بازارهای جهانی فروشی برابر با 201.1 میلیون دلار داشته است. با توجه به این موضوع که فیلم ستاره ای متولد شده است هنوز در بسیاری از بازارهای خارجی اکران نشده، انتظار می رود این فیلم در آینده فروش بالایی داشته باشد.

فیلم ونوم

فیلم ونوم در مقام سوم باکس آفیس هفته چهارم اکتبر خودنمایی می کند. این فیلم دو هفته متوالی در صدر باکس آفیس قرار داشت و حال با فروش 18.1 میلیون دلاری در مقام سوم حضور دارد ( باکس آفیس هفته سوم اکتبر: فیلم Venom هنوز بالای جدول است ). مجموع فروش این فیلم در بازارهای جهانی به 461.2 میلیون دلار رسیده است.

در مقام چهارم باکس آفیس هفته چهارم اکتبر فیلم Goosebumps 2: Haunted Halloween به چشم می خورد. این فیلم فروشی برابر با 9.7 میلیون دلار داشته که مجموع فروش خانگی آن را به 28.8 میلیون دلار افزایش داده است. فروشی جهانی این فیلم برابر با 39.9 میلیون دلار است.

فیلم First Man که محصول استودیوی یونیورسال محسوب می شود، در مقام پنجم باکس آفیس هفته چهارم اکتبر قرار گرفته است. این فیلم در هفته دوم اکران خود توانست به فروش 8.6 میلیون دلاری دست پیدا کند که مجموع فروش آن را به 30 میلیون دلار افزایش می دهد.

در مقام‌های بعدی باکس آفیس هفته چهارم اکتبر به ترتیب شاهد قرارگیری فیلم The Hate U Give با فروش 7.5 میلیون دلار، انیمیشن Smallfoot با فروش 6.6 میلیون دلار، فیلم مدرسه شبانه با فروش 5.0 میلیون دلار، فیلم Bad Times at the El Royale با فروش 3.3 میلیون دلار و The Old Man & the Gun با فروش 2.1 میلیون دلار هستیم.

ارسال نظر