بهترین وام ها از نوع بازپرداخت وام های قرض الحسنه ایی رسالت و وام ازدواج هستند

رسانه کلیک - بانک قرض‌الحسنه رسالت با هدف ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه و در جهت رفع نیازهای ضروری مشتریان مانند ازدواج، اشتغال، درمان،‌ تولید با رعایت مقررات و قوانین مصوب بانکی اقدام به انجام برخی فعالیت‌های بانکی می کند.

بهترین وام ها از نوع بازپرداخت وام های قرض الحسنه ایی رسالت و وام ازدواج هستند

از دیگر اهداف بانک رسالت، ارائه خدمات نوین بانکی و افزایش تعداد تسهیلات به سپرده‌گذاران است. در اساسنامه بانک قرض‌الحسنه رسالت آمده است که بانک در پرداخت وام بانک رسالت هیچ شرط و تعهدی را وضع نکرده و متقابلاَ هیچ شرط و تعهدی را از جانب مشتریان نمی‌پذیرد.

پیدا کردن دو طرف معامله

وام ‌های اعطایی، کمک‌ هزینه‌ای برای تحقق امر مقدس ازدواج است که دولت به افراد اعطا می‌کند. با این حال برخی زوجین تصمیم به انصراف از دریافت وام خود می‌گیرند. از سوی دیگر دسته‌ ای افراد هستند که نیاز مبرم به دریافت وامی با شرایط بسیار آسان وام ازدواج هستند می توانند همدیگر را در سایت وام چی پیدا کنند.

ضامن خوب برای وام

اگر تا امروز بانک و وام بانکی برای شما قلعه ایی بر فراز کوه ایی بلند و به نظر دست نیافتنی می آمد؛ دیگر این چنین نیست چون وام­ چی، ابزار کوهنورد شدن که همان وامی با بهترین شرایط موجود به شما خواهد داد. فقط دنبال ضامن های خوبی باشید که حکم بهترین کفش را دارد. پس بند های کفشتان را خوب ببندید که وام­ چی همراه شماست.

اصل مهم در گرفتن وام ازدواج

اصلی­ ترین اصل وام ازدواج ، دارا بودن تابعیت ایران و انتخاب زوج مناسب می­ باشد. البته مبلغ وام، خوب است اما قانون مناسبی اتخاذ شده است که فقط به ازدواج اول، این وام تعلق خواهد گرفت و یکبار حق استفاده از این تسهیلات به شما داده خواهد شد.

بعد از چند ماه مبلغ وام ازدواج نصف می شود؟

امیدواریم انتظار شما در سایت وام ازدواج آنقدر طولانی نشود چون با گذشت 24 ماه از تاریخ عقدتان متأسفانه فقط نصف مبلغ وام ( 15 میلیون تومان ) به شما تعلق خواهد گرفت.

شرایط سنی دریافت وام ازدواج

وام ازدواج به تمام افرادی که زیر سن قانونی هم پیوند ببندند تعلق می گیرد به شرطی که دختر 13 سال و پسر 15 سال کامل را داشته باشد. اما این نکته را هم فراموش نکنید به خود زوج و زوجه وام را نمی دهند بلکه به قیم های قانونیشان تعلق می گیرد.

بانک رسالت طبق آئین نامه داخلیش عمل می کند.

پرداخت وام بانک رسالت صرفا منوط به آیین‌ نامه و ضوابط داخلی بانک خواهد بود. همچنین این بانک از نوع اجتماعی و خدماتی است و بابت تسهیلات اعطایی به متقاضیان، سودی دریافت نمی‌کند و به سپرده ‌های مشتریان نیز سودی اختصاص نمی‌دهد.

مبلغ وام اعطایی در بانک رسالت

بانک رسالت ده میلیون تومان، بیست میلیون تومان و سی میلیون تومان با توجه به شرایط و معدل وام گیرنده به آن وام خواهد داد. ضامن هایی که برای این وام ها هم می خواهد با توجه به سقف تسهیلات است.

مبلغ وام اول بانک رسالت

بانک رسالت ده میلیون تومان، بیست میلیون تومان و سی میلیون تومان را با توجه به شرایط و معدل وام گیرنده به آن وام خواهد داد. ضامن هایی که برای این وام ها هم می خواهد با توجه به سقف تسهیلات است. هر ده میلیون تومان یک ضامن معتبر نیاز دارد. وام اول با کارمزد 4 درصد و وام دوم با سقف بالاتر و کارمزد 2 درصد می باشد.

پرداخت به موقع در بانک رسالت

بانک رسالت چون تخصص حرفه ایی اش در زمینه بانکداری، وام دادن است. بدون شک قوانین خود را هم جدی تر از بانک های دیگر می گیرد. ضامن شما اگر چک برگشتی داشته باشد. اگر وام تسویه نشده ایی در بانک دیگر با دیر کرد در پرداخت اقساطش داشته باشد بانک آن را معتبر نمی داند.

مرآت چیست؟

مرآت برای اعتبارسنجی در بانک رسالت ایجاد شده که به مشتریان یک نمره اعتباری اعطا و براساس آن میزان پرداخت تسهیلات را مشخص می کند. این سامانه در بانک قرض الحسنه رسالت برای آسان کردن دریافت تسهیلات و تسهیل مسیر وام گیرنده است.

ضامن بانک رسالت

اگر ضامنین شما برای وام بانک رسالت بازاری و کسبه هستند باید حتماَ دست چک داشته باشند و این دسته چک هیچ نکته منفی و سیاهی در پرونده اش نباشد.

راه های گرفتن وام

برای گرفتن وام بانکی نباید حتماً مراحل بانکی را طی کرد. افرادی هستند که به واسطه وام چی برای میان­بُرها را برایتان آماده کرده اند. برای گرفتن یک وام بانکی با شرایط قرض الحسنه ایی رسالت باید زمان و تراکنش مالیتان را در معدلی تنظیم کنید تا وام توسط بانک رسالت توجیح اقتصادی پیدا کند.

ارسال نظر