طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (1 مرداد)

رسانه کلیک - طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 1 مرداد ماه اعلام شد. در این طرح خودروهای پژو 405 SLX، سمند سورن EF7 و پژو 206 تیپ 5 حضور دارند.

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو (1 مرداد)

ایران خودرو از ساعت 11 صبح روز سه شنبه مورخ 98/05/01 تعدادی از محصولات خود را به صورت اقساطی در اختیار خریداران قرار می دهد. خودروهای موجود در این طرح محدود هستند، بنابراین این طرح تنها تا زمان تکمیل ظرفیت فعال باقی می ماند.

طرح فروش اقساطی محصولات ایران خودرو ویژه 1 مرداد ماه به شرح زیر است:

در این طرح نیز مانند گذشته محدودیت هایی برای خریداران در نظر گرفته شده است. در صورتی که خریدار فیلترهای ایران خودرو را مدنظر قرار ندهد، ثبت نام به صورت یک طرفه باطل شده و مبلغ ثبت نام حداکثر 20 روز بعد در اختیار او قرار می گیرد. برای ثبت نام در این طرح، خریدار حتما باید دارای چک طرح سامانه صیاد باشد و همچنین فاقد چک برگشتی باشد. در همین راستا پس از ثبت نام، اطلاعات خریدار مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه آن به صورت پیامک برای او ارسال می شود. در این طرح تنها چک می تواند به نام خریدار باشد. فک رهن سند خودرو در این طرح زودتر از موعد چک ها امکان پذیر نخواهد بود.

در این طرح سه خودروی پژو 405 اس ال ایکس، سمند سورن EF7 بنزینی و پژو 206 تیپ 5 حضور دارند. این خودروها 30 روز پس از تایید نهایی چک ها در اختیار خریداران قرار می گیرند. تاریخ چک ها 99/05/05 است.

ارسال نظر