تصاویر مخفیانه کیا سورنتو 2020 منتشر شد

رسانه کلیک - کیا سورنتو 2020 در چندین تصویر جاسوسی به نمایش گذاشته شد. این خودروی کره ای تا پایان سال جاری میلادی معرفی می شود.

تصاویر مخفیانه کیا سورنتو 2020 منتشر شد

کیا در سال جاری میلادی فعالیت زیادی داشته است. این شرکت کره ای در گذشته نه چندان دور از خودروی سلتوس به عنوان یک کراس اوور اقتصادی و جذاب رونمایی کرد ( کیا سلتوس به صورت رسمی معرفی شد ). علاوه بر این خودرو، شاهد عرضه بزرگترین خودروی تولیدی این شرکت، کیا تلوراید نیز به بازار بودیم ( کیا تلوراید از راه رسید؛ بزرگترین خودروی تولیدی کیا تا به امروز ).

شرکت کیا پس از این دو خودرو، قصد دارد نمونه بازطراحی شده سورنتو را معرفی کند. به تازگی تصاویر جاسوسی جدید کیا سورنتو 2020 به اینترنت راه پیدا کرده است. خودروی موجود در این تصاویر در مقایسه با گذشته، پوشش محافظ کمتری روی بدنه خود دارد. بر اساس این تصاویر، کیا سورنتو 2020 در مقایسه با نسل گذشته خود از طراحی اسپرت تری بهره می برد.


  • کیا سورنتو 2020

  • کیا سورنتو 2020

با توجه به این تصاویر، هنوز توسعه این خودرو به پایان نرسیده است و کیا همچنان به دنبال طراحی نهایی بخش هایی از آن است. تصویری از کابین کیا سورنتو 2020 در اختیار رسانه ها قرار نگرفته؛ با این حال انتظار می رود با طراحی متفاوت و جدیدی روبه‌رو باشیم. به احتمال زیاد شرکت کیا برای طراحی این بخش، از خودروهای تلوراید و همچنین سلتوس الهام می گیرد.

انتظار می رود شرکت کیا برای کراس اوور آینده خود موتورهای جدیدی در نظر بگیرد. در حال حاضر این اتومبیل کره ای با موتور 4 سیلندر 2.4 لیتری و 6 سیلندر 2.3 لیتری در بازار به فروش می رسد که به ترتیب قادر به تولید 184 و 290 اسب بخار قدرت هستند. این احتمال وجود دارد که در نسل آینده شاهد حضور موتور 4 سیلندر 2.5 لیتری تنفس طبیعی و یک موتور توربوشارژ باشیم.

ارسال نظر