رندرهای پژو 208 GTi خبر از طراحی اسپرت آن می دهد

رسانه کلیک - رندرهای پژو 208 GTi در اختیار رسانه ها قرار گرفت. این خودروی هاچ بک کوچک باید با محصولات زیادی در بازار رقابت کند.

رندرهای پژو 208 GTi خبر از طراحی اسپرت آن می دهد

در گذشته نه چندان دور شاهد رونمایی از نسل جدید پژو 208 بودیم ( پژو 208 2019 با طراحی جذاب به صورت رسمی معرفی شد ). این خودروی جذاب در بازار دارای رقیبانی مانند رنو کلیو، فورد فیستا و فولکس واگن پولو است. این خودرو تا به امروز موفق شده نگاه های زیادی را به سوی خود جذب کند.

فروش این خودرو در هفته های آینده آغاز خواهد شد. پژو برای این هاچ بک کوچک خود تریم های مختلفی شامل اکسس، اکیتو، Allure، جی تی لاین و GT را در نظر گرفته است. علاوه بر این تریم ها، شاهد عرضه نمونه تمام الکتریکی این خودروی فرانسوی نیز خواهیم بود.

به تازگی رندرهای پژو 208 GTi به عنوان قدرتمندترین نمونه این خودرو به اینترنت راه پیدا کرده است. شاید جذاب ترین نکته در این رندرها، بدنه دو رنگ این خودروی هاچ بک باشد. این رندرها خبر از رنگ مشکی - قرمز بدنه پژو 208 GTi می دهند که البته در گذشته شاهد این موضوع در پژو 308 GTi نیز بودیم.برای سپر جلوی این خودرو ورودی های هوای بزرگتری در مقایسه با نمونه استاندارد در نظر گرفته شده است. جلو پنجره این خودرو از طرح متفاوتی نسبت به مدل استاندارد بهره می برد و همچنین دارای کالیپرهای ترمز قرمز رنگ است.

نسل گذشته این خودروی هاچ بک به یک موتور 1.6 لیتری 4 سیلندر مجهز شده که همراه با توربوشارژر قادر به تولید 200 اسب بخار قدرت و 275 نیوتن متر گشتاور است. قدرت تولیدی موتور توسط یک گیربکس 6 سرعته دستی به چرخ ها منتقل می شود که شتابی برابر با 6.5 ثانیه را برای آن به همراه داشته است.

انتظار می رود این موتور در نسل آینده پژو 208 GTi مورد استفاده قرار بگیرد که البته احتمالا پژو آن را به توربوشارژر جدیدی مجهز می کند.

ارسال نظر