آخرین ورژن اسکایپ چه قابلیت هایی دارد؟

رسانه کلیک - آخرین ورژن اسکایپ به تازگی عرضه شده است. این نسخه از اسکایپ دارای قابلیت های جدیدی برای سیستم عامل اندروید، iOS و همچنین ویندوز است.

آخرین ورژن اسکایپ چه قابلیت هایی دارد؟

مایکروسافت بروزرسانی جدیدی برای برنامه اسکایپ در تمام پلتفرم ها عرضه کرد. آپدیت جدید اسکایپ دارای شماره ورژن 8.52 است. آخرین ورژن اسکایپ با توجه به سیستم عاملی که از آن استفاده می کنید، قابلیت های جدیدی در اختیار شما قرار می دهد. اولین ویژگی نسخه جدید اسکایپ مربوط به امکان زمانبندی برای تماس های گروهی است. این قابلیت در اختیار کاربران موبایل و دسکتاپ اسکایپ قرار گرفته شده است.

کاربران نسخه دسکتاپ اسکایپ از این پس می توانند با درگ کردن یک کاربر از لیست مخاطبین خود به مکالمه، آن را با فرد دیگری به اشتراک بگذارند. با انجام این کار، اسکایپ از کاربر سوال می پرسد که کاربر جدید را به مکالمه اضافه کند و یا تنها قصد دارید اطلاعات آن را با دیگران به اشتراک بگذارید. آخرین ورژن اسکایپ اندروید و iOS به حالت دارک مود مجهز شده است ( مایکروسافت از آیکون جدید اسکایپ برای اندروید و iOS رونمایى کرد ). این قابلیت در اختیار کاربران با سیستم عامل iOS 13 و اندروید 10 قرار گرفته است.

اسکایپ ورژن 8.52

این بروزرسانی علاوه بر ویژگی هایی که در بالا ذکر شد، بهبودهای دیگری را نیز تجربه کرده که به شرح زیر هستند:

  • ذخیره اندازه صفحه مکالمات و محل قرارگیری آن ها در حالت Split View
  • امکان جابه‌جایی و تغییر اندازه پیش نمایش ویدیو در تماس تصویری در حالت اسپلیت ویو
  • تمرکز روی بخش نوشتاری پس از باز کردن مکالمه در حالت تقسیم صفحه
  • نوتیفیکیشن های گروهی در سیستم عامل اندروید

در حالی که تاریخ آخرین بروزرسانی اسکایپ مربوط به 16 سپتامبر است، قابلیت های جدید امروز به این اپلیکیشن اضافه شده اند. در صورتی که این آپدیت برای شما عرضه نشده، باید تا چند دیگر منتظر بمانید.

ارسال نظر