معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶

با نزدیک شدن به پایان سال میلادی، ترین های هر حوزه ای به مرور معرفی می شوند و این بار پر در آمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶ معرفی شده است که به نوعی یک رکورد جالب نیز محسوب می شود.

معرفی پردرآمدترین کاربر یوتیوب در سال ۲۰۱۶

به گزارش کلیک، رتبه اول پردرآمدترین کاربر یوتیوب ۲۰۱۶ به یک پسر سوئدی به نام فلیکس کگلبرگ تعلق دارد. او کانالی در یوتیوب به نام PewDiePie دارد.

کاری که این سوئدی ۲۶ ساله می‌ کند این است که تصاویر جالبی از گیم بازی کردن‌ هایش تهیه می‌ کند که در آن می‌ توانید صحنه‌ هایی جالبی از گیم‌ های مختلف را همراه با عکس‌ العمل‌ ها و تکه‌ پراکنی‌ های او ببینید.

درآمد سال ۲۰۱۶ او، ۱۵ میلیون دلار اعلام شده که ۲۰ درصد نسبت به سال پیش که چک ۱۲ میلیون دلاری از گوگل گرفت بیشتر بوده است!

او کار خود را محدود به ویدئوهای یوتیوب نکرده است:

فلیکس کتابی منتشر کرده که یکی از پرفروش‌ ترین کتاب‌ ها در فهرست کتاب‌ های محبوب نیویورک تایمز شده است.
به علاوه او گیم مستقل هم منتشر کرده است. دومین گیم او بسیار موفق بوده است، طوری که در ۲۴ ساعت اول، یک میلیون بار دانلود شده است.

او با مشارکت استودیوی «میکر»، یک شبکه اجتماعی ایجاد کرده که محتوا محور است و بر مسائل جامعه و امور خیریه تمرکز دارد.جالب است بدانید که درآمد ۱۲ کاربر موفق بالای فهرست، در سال ۲۰۱۶، ۷۰٫۵ میلیون دلار بوده است که ۲۳ درصد نسبت به سال پیش افزایش داشته است.

ارسال نظر