نرم افزار جدید برای به اشتراک گذاری تصاویر زنده در ios

نرم افزار Polaroid Swing اپلیکیشن جدیدی برای به اشتراک گزاری تصاویر در ios است که با استفاده از یک کنترل به شما اجازه می دهد تا "تصویر زنده " بگیرید.

نرم افزار جدید برای به اشتراک گذاری تصاویر زنده در ios

به گزارش کلیک، دیروز یک نرم افزار جدید برای به اشتراک گذاری تصاویر در ios تحت لیسانس Polaroid به بازار عرضه شده است. این نرم افزار که از سوی توئیتر پشتیبانی می شود قرار است تا تجربه ای مشابه Google Motion Still و یا Apple Live Photo ارائه دهد با این تفاوت که به فرمول این نرم افزار ها یک کنترل حرکتی اضافه کرده است.

هنگامی که نام Polaroid را می شنوید، ممکن است یاد دوربین های فوری قدیمی و یا تصاویر مربعی دلپذیر با رنگ های آبی بی افتید. اما ممکن است ندانید که این نام، این روز ها چندان شناخته شده نیست.

بله، آنها چندان شناخته شده نیستند، مگر اینکه در محصولات گوناگون از سازندگان گوناگون یافت شوند. محصولاتی چون دوربین های خودرو، دوربین های GoPro اکشن ، پرینتر های موبایل و در آخر اپلیکیشن ها.

نرم افزار Polaroid Swing می تواند، یک ثانیه کلیپ کوتاه در ۶۰ فریم بر ثانیه، بدون صدا، برای شما ضبط کند. کلیپی که می تواند با چرخش دستگاه موبایل، تماس دست با آن و یا حرکت موس از روی آن ( البته در کامپیوتر های خانگی ) پخش شود. سرعت پخش این فریم ها به سرعت چرخش دستگاه شما بستگی داشته و چنین روش کنترلی نتایج مطلوبی به بار خواهد آورد ، چرا که تجربه حرکت و عمق تصویر را برای شما به ارمغان خواهد آورد. هر چند از نظر زمان تصویر برداری محدود به نظر می رسد اما امکان حرکت از سمتی به سمت دیگر در دستگاه های موبایل، یک درجه شگفت انگیز از تعامل به این دستگاه افزوده است. نتایج چیزی شبیه کارت های هولوگرافی ای است که برخی از ما از زمان کودکی به خاطر داشتند. چقدر هم خوان، یک برند قدیمی، خاطره های گذشته را زنده کرده است.

به جز این، Polaroid Swing ،در حوزه ویرایش تصاویر، کار خاصی انجام نداده است. تنها سه فیلتر تصویر پایه و تمام. اما به باور نگارنده این نرم افزار جذابیت های خاص خود را دارد. چیزی که خوانندگان، خود باید آن را امتحان کنند.

منبع : Phonearena

ارسال نظر