انصراف وزارت ارتباطات و اتحادیه صنعت مخابرات ایران از حضور در تلکام

رسانه کلیک - در پی انتشار خبر انصراف وزارت ارتباطات؛ اتحادیه صنعت مخابرات ایران طی بیانیه ای، انصراف خود را از حضور در بیستمین نمایشگاه ایران تلکام اعلام کرد.

انصراف وزارت ارتباطات و اتحادیه صنعت مخابرات ایران از حضور در تلکام

بیستمین دوره از برگزاری بزرگترین رویداد مخابراتی کشور (تله کام) امسال قرار است بدون حضور وزارت ارتباطات برگزار شود و اپراتورهای بزرگ ارتباطی و سندیکای صنعت مخابرات ایران نیز آن را تحریم کرده اند.

طی روزهای گذشته وزارت ارتباطات انصراف خود از حضور در نمایشگاه تلکام را اعلام کرد. در ادامه این خبر، هیئت مدیره و کمیسیون حقوقی اتحادیه صنعت مخابرات ایران در بیانیه ای انصراف خود را از حضور در بیستمین نمایشگاه بین المللی مخابرات و صنایع اطلاع رسانی (ایران تلکام ۲۰۱۹) اعلام کردند.

متن این بیانیه به این شرح است: «در شرایطی که تقویت تولید داخل و رونق تولید به عنوان یکی از رهنمودهای حاکمیت مد نظر بوده و برنامه ریزی های فراوانی را در این خصوص شاهد بوده ایم، اتحادیه صنعت مخابرات ایران نیز تمام تلاش خود را در راستای رونق تولید ملی و صادرات محصولات حوزه ICT انجام داده و در سال جاری در سه نمایشگاه اربیل عراق، سوریه و افغانستان حضور پررنگی داشته است.

در نمایشگاه تلکام نیز اعضای اتحادیه صنعت مخابرات ایران برنامه ریزی های وسیعی را جهت برگزاری باشکوه این نمایشگاه و رونمایی از محصولات جدید انجام داده، لذا در شرایط فعلی و با توجه به انصراف سندیکای صنعت مخابرات ایران، اپراتورهای بزرگ، بسیاری از اعضای اتحادیه و سندیکا و به جهت اینکه اتحادیه، فضای حاکم بر نمایشگاه تلکام را از لحاظ پیش نیازهای لازم جهت اجرا مناسب نمی داند، به همین منظور انصراف خود را از حضور در این نمایشگاه اعلام می کند.

اتحادیه صنعت مخابرات ایران امیدوار است در ماه های آینده با مشارکت سندیکای صنعت مخابرات ایران نسبت به برگزاری نمایشگاه رونق تولید و رونمایی از دستاوردهای حوزه ICT اقدامات لازم را به عمل آورد.»

تلکام امسال ۸ تا ۱۱ مهرماه امسال در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می شود.

ارسال نظر