85 درصد اختلالات اینترنت برطرف شد

رسانه کلیک - به دنبال دستور وزیر ارتباطات به اپراتورها و شرکت‌ های ارائه دهنده خدمات اینترنت مبنی بر فرصت 24 ساعته برای رفع مشکل سرعت اینترنت، معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از برطرف شدن 85 درصد اختلالات اینترنتی خبر داد.

85 درصد اختلالات اینترنت برطرف شد

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا؛ مجید حقی معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد نتیجه دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای رفع اختلالات اینترنتی عنوان کرد: با توجه به دستور و تاکید آقای آذری جهرمی بر رسیدگی سریع و موثر در خصوص اختلالات رخ داده در سرویس‌ های اینترنتی کارگروهی، این موضوع از روز گذشته با حضور مدیران عامل و تیم‌ های فنی شرکت‌ های ارائه کننده خدمات اینترنتی و با محوریت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با برگزاری جلسات فشرده رفع اشکالات و اختلالات پیگیری شد ( اختلالات اینترنتی تا 24 ساعت آینده برطرف می شود ).

وی اظهار داشت: اولویت‌ های کارگروه‌ های تشکیل شده به ترتیب رفع اختلال کسب و کارهای فعال در بستر اینترنت، برنامه های کاربردی پرطرفدار و دیگر کاربردهاست.

معاون نظارت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مورد نتیجه این اقدامات تصریح کرد: در حال حاضر با تلاش های بعمل آمده و مستقل از روال های متداول مالی، اداری و غیره و به صورت بسیج همه امکانات و نفرات حجم اختلالات تا ۸۵ درصد برطرف شده و همچنان تا رفع کلیه اختلالات فعالیت‌ ها ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر پیگیری مداوم سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی یادآور شد: در این میان برخی شرکت های کوچکتر هنوز موفق به رفع نواقص نشده اند که لازم است تلاش بیشتری داشته باشند. تذکرات و اخطار لازم داده شده است و در صورت استمرار، لیست این شرکت ها اعلام خواهد شد.

ارسال نظر