تجهیزات وای فای زائران اربعین توقیف شد!

رسانه کلیک - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اینستاگرام خود از توقیف تجهیزات وای فای زائرین اربعین به دلیل عدم مجوز از سوی هیات اتصالات عراقی خبر داد.

تجهیزات وای فای زائران اربعین توقیف شد!

محمد جواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - با انتشار عکسی از پیاده روی خود در مسیر اربعین در صفحه اینستاگرام خود نوشت: برای برقراری سرویس وای فای در مسیر نجف به کربلا تلاش زیادی صورت گرفت و متاسفانه هیئت اتصالات عراقی علیرغم تعهدات وزارت ارتباطات عراق در این موضوع مجوز لازم را صادر نکرد و با وجود پیگیری‌های وزیر محترم کشور و بنده و سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق تجهیزات وای فای توسط مراکز امنیتی عراق توقیف گردید. این موضوع در روزهای گذشته اطلاع رسانی شد.

وی در خصوص تجهیزات وای فای زائرین ادامه داد: برخی مراکز خبری امروز از خلف وعده وزارت ارتباطات در تامین وای فای مسیر نجف به کربلا اطلاع رسانی کردند که به نظر می‌رسد اطلاعی از اطلاع رسانی‌های صورت گرفته در کنفرانس خبری درنمایشگاه مطبوعات، بخشهای مختلف خبری سیما و نیز مصاحبه مفصل با رادیو اربعین نداشتند.

آذری جهرمی با آرزوی سلامتی و زیارت قبولی برای زوار اربعین تاکید کرد: وزارت ارتباطات و اپراتورهای ایرانی حداکثر تلاش خود در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله علیه السلام را از ماههای قبل در دستور کار داشته‌اند و تسهیلات گوناگونی را فراهم دیده‌اند. همزمان اعتقاد داریم رعایت مقررات و قوانین کشور میزبان بر ما لازم است.

ارسال نظر