چگونه برخی نوتیفیکیشن های ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنیم؟

رسانه کلیک - احتمالاً بسیاری از شما با نوتیفیکیشن های ویندوز ۱۰ برخورد کرده‌اید که در بعضی موارد بسیار دست و پا گیر هستند. شاید خاموش کردن تمام نوتیفیکیشن‌‌ها را پیشنهاد دهید اما در ویدیوی زیر راه حل بهتری ارائه شده است.

چگونه برخی نوتیفیکیشن های ویندوز ۱۰ را غیر فعال کنیم؟

نرم‌افزارهای متعددی در پلتفرم‌های مختلف، برای کاربران خود نوتیفیکیشن ارسال می‌کنند. بسیاری از کاربران نیز نوتیفیکیشن های ویندوز ۱۰ را غیر ضروری دانسته و همه آن‌ها را غیر فعال می‌کنند. اما راه‌هایی وجود دارد تا کاربران نوتیفیکیشن‌ های مورد علاقه خود را فعال و غیر فعال کنند.

برای غیر فعال کردن نوتیفیکیشن‌ها ابتدا به منوی Settings و پس از آن Notifications and Actions بروید. سپس به آرامی به پایین صفحه بروید و گزینه Get notifications from these senders یا how notifications from these apps را انتخاب کنید. در این حالت می‌توانید نوتیفیکیشن نرم افزارهای مورد نظر خود را فعال یا غیر فعال کنید.

همچنین اگر مایل نیستید در طول کنفرانس، نوتیفیکیشن‌های مورد نظر خود را نیز دریافت کنید، می‌توانید آن‌ها را هم به صورت موقت غیر فعال کنید. برای این منظور به منوی Settings رفته و گزینه Get notifications from apps and other senders را خاموش کنید.

در ادامه ویدیوی مربوط به پروسه غیر فعال‌سازی نوتیفیکیشن های ویندوز ۱۰ را مشاهده می‌کنید:

ارسال نظر