سرویس startup with Google برای کاربران ایرانی مسدود شد!

رسانه کلیک – مرکز ملی فضای مجازی کشور از مسدود شدن سرویس startup with Google در حوزه استارت آپ‌ها برای کاربران ایرانی به عنوان جدیدترین تحریم ایران توسط گوگل خبر داده است.

سرویس startup with Google برای کاربران ایرانی مسدود شد!

به گزارش کلیک ؛ مرکز ملی فضای مجازی کشور با بیان اینکه سیاست شرکت گوگل در رابطه با مسدود کردن دسترسی خدمات برای کسب و کارها و استارت‌آپ‌ها ادامه دارد، از مسدود شدن سرویس startup with Google در حوزه شرکت‌های نوپا برای کاربران ایرانی به عنوان جدیدترین تحریم ایران توسط گوگل خبر داده است.

سرویس startup with Google خدمتی جدید از گوگل برای شرکت‌های نوپا و کسب و کارهای فضای مجازی است که خدمات متنوعی از جمله ابزارها و بسترهای تولید محصول، خدمات میزبانی و ذخیره سازی داده، خدمات تحلیل و پردازش داده و خدمات کاربردی و متنوع دیگری را به شرکت‌های نوپا ارائه می‌دهد که در نهایت باعث می‌شود در عرصه جهانی رشد بسیار خوبی داشته باشند و حالا این سرویس احتمالا به دلیل سیاست‌ها و تحریم‌های اقتصادی آمریکا در بخش فناوری از دسترس کاربران ایرانی خارج شده است.

مسدود بودن ۱۲۰ خدمت خارجی در حوزه کسب و کارهای نوپا در ایران

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط مرکز ملی فضای مجازی کشور، ۱۰۰ درصد از خدمات شرکت گوگل در حوزه کسب و کارها و استارت آپ‌ها برای کاربران ایرانی به دلیل سیاست‌های این شرکت مسدود است. همچنین ۱۲۰ قابلیت و خدمت در حوزه توسعه دهندگان نرم افزار و کسب و کارهای شرکت گوگل و آمازون در ایران مسدود است که توسعه دهندگان و فعالان شرکت‌های نوپا را با مشکلات بزرگی روبه‌رو کرده است.

ارسال نظر