تماشا کنید؛ کاربردهای حیرت‌انگیز خط کش واقعیت افزوده در iOS 11

رسانه کلیک - واقعیت افزوده iOS 11 بسیار کاربردی است و سیستم اندازه‌گیری مجازی Measurekit آن می تواند نقش یک خط کش دقیق و حساس را بازی کند.

تماشا کنید؛ کاربردهای حیرت‌انگیز خط کش واقعیت افزوده در iOS 11

اپل به تازگی جدیدترین نسخه سیستم‌ عامل خود، iOS 11 را به علاقه‌مندان دنیای فناوری معرفی کرد. پس از بررسی‌های فراوان از سوی کاربران و برنامه نویسان، بسیاری معتقدند سیستم اندازه‌گیری واقعیت افزوده iOS 11 بی‌نظیر است. این قابلیت که به MeasureKit معروف است، خیلی بیشتر از یک واحد اندازه‌گیری عمل می‌کند.

این سیستم با استفاده از واقعیت افزوده و سنسور دوربین‌های آیفون و آیپد بدون هیچ مشکلی همه ابعاد را اندازه‌گیری و بررسی می‌کند. این سیستم نه تنها عرض و ارتفاع را می‌سنجد، بلکه تمامی ابعاد مانند فواصل، زوایا، سطوح و مسیرهای مختلف، فواصل مربعی و مواردی از این دست را اندازه‌گیری می‌کند.

با اندازه‌گیری تمامی موارد ذکر شده، اطلاعات آن‌ها در صفحه‌ نمایش دستگاه کاربر به نمایش در می آید. گفته می‌شود، کارایی این برنامه بسته به هدف کاربر متفاوت است.

MeasureKit هم‌اکنون در App Store در دسترس است. اما برای استفاده از آن، دستگاه شما باید مجهز به iOS 11 باشد. در ادامه، ویدئوی مربوط به کارایی این قابلیت را می‌بینیم.

ارسال نظر