ورود مجدد کنسول بازی نینتندو NES Classic به بازار

رسانه کلیک – نینتندو NES Classic کنسول بازی ۸ بیتی بود که در سال ۱۹۸۳ به بازار عرضه‌ شد. حالا پس از گذشت مدت‌ها این شرکت اعلام کرده این کنسول بازی در سال ۲۰۱۸ دوباره به بازار عرضه می‌شود.

ورود مجدد کنسول بازی نینتندو NES Classic به بازار

شرکت نینتندو تائید کرد که در سال ۲۰۱۸ تعداد زیادی از کنسول‌های بازی قدیمی NES Classic خود را وارد بازار می‌کند و در سال ۲۰۱۸ این کنسول‌ها قابل خریداری هستند. این شرکت قبلاً اعلام کرده بود که کنسول‌های بازی قدیمی خود را دوباره تولید نمی‌کند ولی انگار تصمیم خود را عوض کرده است.

این شرکت جزئیات زیادی از ارائه این کنسول بازی قدیمی ارائه نکرده و تنها زمان ارائه آن اعلام‌ شده که تاریخ ۲۹ سپتامبر است.

«رجی فیلز آیمه» مدیر ارشد اجرای پروژه نینتندو در ماه‌های گذشته اعلام کرده بود که اوضاع اجرای پروژه عرضه کنسول بازی قدیمی از کنترل خارج‌ شده است و شرکت باید وقت بیشتری برای ارائه مجدد این کنسول‌ها بگذارد.

حالا این شرکت تصمیم گرفته تا برای کاربران خاطره سازی و کنسول بازی نینتندو NES Classic را به بازار عرضه کند. فیلز تأکید داشته که کاربران کنسول بازی را از سراچه‌های حراجی با قیمت‌های بالا خریداری نکنند و منتظر ارائه نسخه اصلی این کنسول بمانند.

ارسال نظر