تایید حداکثر ایمنی در راهکار شارژ سریع محصولات HUAWEI

رسانه کلیک - هواوی از آغاز همکاری تجاری با شرکت صادرکننده گواهی‌نامه بین‌المللی TÜV برای دریافت گواهی تأیید فناوری شارژ سریع (Supercharge) خود خبر داد. این گواهینامه برای اولین بار تضمین می کند یک سیستم شارژ سریع به شکل فراگیر موفق به گذراندن تست های سخت ایمنی کارشناسان ایمنی مطرح جهان شده است.

تایید حداکثر ایمنی در راهکار شارژ سریع محصولات HUAWEI

این گواهینامه برای اولین بار تضمین می کند یک سیستم شارژ سریع به شکل فراگیر موفق به گذراندن تست های سخت ایمنی کارشناسان ایمنی مطرح جهان شده است.

در این تست تمامی قسمت‌های سیستم شارژ سریع هوآوی شامل آداپتور، مدارهای IC و کابل شارژ برای عبور ایمن برق، درجه حرارت پایین و تست شوک حرارتی مورد آزمایش دقیق ایمنی قرار گرفتند. اعطای این گواهی همراه با نظارت دقیق TÜV Rheinlandنشان می‌دهد هواوی مأموریت خود را برای ارائه ویژگی‌های نوآورانه به خوبی انجام داده است و تنها به ارائه شارژ سریع بسنده نکرده بلکه از آن مهم تر شارژ سریع ایمن را مد نظر قرار داده است.

آقای کالیان وارما معاون کسب‌وکار جهانی شرکت TÜV Rheinlandدر ارتباط با همکاری با هوآوی گفت :"در طول ۱۴۵ سال گذشته TÜV خود را متعهد کرده‌ است تا انتظارات کاربران را در ارتباط با تضمین امنیت دستگاه های پیچیده بر مبنای آزمایش های دقیق خود برآورده نماید." او همچنین افزود:"با افزایش تقاضا برای ارائه راه‌کارهای شارژ سریع، ما بسیار خوشحال هستیم که با هواوی برای فناوری SuperCharge این شرکت همکاری کرده ایم تا با روش‌های آزمایشگاهی ثابت‌شده و تخصصی، اطمینان مصرف‌کننده را در خصوص این سیستم تضمین نماییم. ما همواره باید در مسیر نوآوری ایمنی مصرف‌کننده را در خط مقدم این فرایند حفظ کنیم."

در ادامه آقای بروس لی معاونت کسب‌وکار گوشی های هواوی اشاره کرد:"ما در هر محصول نه تنها به دنبال ایجاد ویژگی و عملکردهایی نوآورانه هستیم، بلکه فراتر از آن سعی داریم تجربه کاربری مصرف‌کننده را در مقایسه با رقبا بهتر کنیم." او همچنین در این ارتباط گفت :"در همکاری متخصصان برجسته شرکت TÜV Rheinland ما نه تنها راهکار شارژ سریع قدرتمندی معرفی کرده ایم، بلکه این راهکار را با استانداردهای ایمنی ارائه می کنیم که هیچ یک از رقبا از آن بهره مند نیستند."

فناوری شارژ سریع هواوی(HUAWEI SuperCharge) به‌طور مداوم دستگاه را از اطلاعات اجزای این سیستم مطلع می کند و با در نظر گرفتن تمام اجزای چرخه شارژ، به‌صورت هوشمند ولتاژ شارژر را تنظیم و جریان خروجی مناسب را برای به حداکثر رساندن سرعت شارژ تلفن همراه پیش بینی می نماید.

علاوه بر این، اتصالات و جک شارژ در دستگاه‌های هواوی به نحوی برنامه‌ریزی‌شده است تا اگر با قطره‌ای آب تماس برقرار شد به‌صورت خودکار سیستم شارژ قطع شود. این عامل مانع از اتصال کوتاه و آتش‌سوزی دستگاه خواهد شد.

ارسال نظر