گلکسی S8 اکتیو مانند فولاد سفت و سخت است!

رسانه کلیک – گلکسی S8 اکتیو نسخه مقاوم‌تر و سفت‌ و سخت تر گلکسی S8 است، چند سالی است که سامسونگ یک نسخه گوشی هوشمند با بدنه محکم از پرچم‌داران خود می‌سازد. با ما همراه باشید تا به بررسی تفاوت‌های گلکسی S8 اکتیو با S8 و S8+ بپردازیم.

گلکسی S8 اکتیو مانند فولاد سفت و سخت است!

گلکسی S8 اکتیو اسمارت فونی مقاوم با مشخصات پرچم‌دار محبوب سامسونگ، S8 است. ورژن اکتیو S8 با ورژن اصلی S8 در مشخصات کلی یکسان هستند و تنها در برخی از جزئیات تفاوت‌هایی دارند. ظاهر اینم گوشی‌های هوشمند به‌ کلی با یکدیگر متفاوت است و دیگر در نسخه اکتیو خبری از صفحه‌نمایش لبه به لبه نیست.

ازجمله تفاوت‌های گلکسی S8 اکتیو با گلکسی S8 رزولوشن تصویر و عمر باتری است. البته تفاوت‌ها چشمگیر نیستند. از جذابیت‌های ویژه گلکسی S8 صفحه‌نمایش خمیده و لبه به لبه آن بود که این جذابیت در ورژن اکتیو به‌کلی حذف‌شده است و ظاهر متفاوتی پیداکرده است. با گلکسی S8 اکتیو دیگر خیالتان راحت است گوشی هوشمند گران‌قیمت شما در برابر ضربه مقاوم است و اگر گوشی از دستتان بیفتد نفس راحتی می‌کشید!

S8 اکتیو در آمریکا عرضه می‌شود و از پردازنده ۸۳۵ اسنپدراگون بهره برده است. حافظه رم S8 اکتیو ۴ گیگابایت و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایت است. از نکات مثبت گلکسی S8 اکتیو می‌توانیم به ظرفیت باتری بالای آن اشاره‌کنیم. ظرفیت باتری این گوشی هوشمند ۴۰۰۰ میلی‌آمپر است و با خرید این گوشی هوشمند نیازی نیست نگران خاموش شدن تلفن خود باشید.

با ما همراه باشید تا در جدول زیر به مقایسه دقیق‌تر S8 اکتیو با S8 و S8+ بپردازیم:

گلکسی S8 اکتیو، نسخه مقاوم گلکسی S8

ارسال نظر