برای اولین بار در ایران رویداد تست جاده‌ای کسب و کار

<p>رسانه کلیک – رویداد تست جاده ای کسب و کار برای اولین بار با محوریت ⁠⁣(New Business Road Test) و با نگاه به «کسب و کار ناب» به مدت دو روز برگزار می شود. به گزارش کلیک در این رویداد به بررسی این موضوع پرداخته می‌شود که کارآفرینان و مدیران پیش از راه‌اندازی «استارتاپ ناب»، چه اقداماتی را باید انجام دهند. آشنایی با تجارب کارآفرینان موفق ایرانی در خارج از کشور و اساتید برتر دانشگاه‌های خارجی و آشنایی با شتابدهنده نوین تک از اهداف اصلی برگزاری این رویداد است. شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. سخنرانان ، اساتید و کارآفرینان حاضر در این رویداد: ۱٫ مهندس خمسه رئیس هیات مدیره پرداخت نوین آرین ۲٫ دکتر محمد جهانبخت دکترای کارآفرینی از دانشگاه ام آی تی ۳٫دکتر مهدی خلیق رضوی از دانشگاه هاروارد و بنیانگذار استارتاپ cognivity ۴٫دکتر امیر ابراهیم نژاد از دانشگاه شهید بهشتی و بنیانگذار دپارتمان کسب و کار مجتمع فنی تهران ۵٫مسیح مهدی زاده بنیانگذار استارتاپ oonbox در شتابدهنده Ycombinator امریکا ۶٫دکتر سعید روشنی بنیانگذار ilab و مدیربرنامه ریزی شتابدهنده نوین تک ۷٫امیرحسین صادقی بنیانگذار biztech و مشاور مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی زمان برگزاری رویداد: پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه ساعت  ۸:۰۰ الی ۱۸:۳۰ جمعه ۱۳ مرداد ماه ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰ مکان برگزاری: تهران، میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبائی اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت https://evand.com/events/roadtest</p>

برای اولین بار در ایران رویداد تست جاده‌ای کسب و کار

به گزارش کلیک در این رویداد به بررسی این موضوع پرداخته می‌شود که کارآفرینان و مدیران پیش از راه‌اندازی «استارتاپ ناب»، چه اقداماتی را باید انجام دهند.
آشنایی با تجارب کارآفرینان موفق ایرانی در خارج از کشور و اساتید برتر دانشگاه‌های خارجی و آشنایی با شتابدهنده نوین تک از اهداف اصلی برگزاری این رویداد است.
شرکت‌کنندگان در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.
سخنرانان ، اساتید و کارآفرینان حاضر در این رویداد:
۱٫ مهندس خمسه رئیس هیات مدیره پرداخت نوین آرین
۲٫ دکتر محمد جهانبخت دکترای کارآفرینی از دانشگاه ام آی تی
۳٫دکتر مهدی خلیق رضوی از دانشگاه هاروارد و بنیانگذار استارتاپ cognivity
۴٫دکتر امیر ابراهیم نژاد از دانشگاه شهید بهشتی و بنیانگذار دپارتمان کسب و کار مجتمع فنی تهران
۵٫مسیح مهدی زاده بنیانگذار استارتاپ oonbox در شتابدهنده Ycombinator امریکا
۶٫دکتر سعید روشنی بنیانگذار ilab و مدیربرنامه ریزی شتابدهنده نوین تک
۷٫امیرحسین صادقی بنیانگذار biztech و مشاور مرکز رشد و نوآوری علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی
زمان برگزاری رویداد:
پنجشنبه ۱۲ مرداد ماه ساعت ۸:۰۰ الی ۱۸:۳۰
جمعه ۱۳ مرداد ماه ساعت ۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰
مکان برگزاری: تهران، میدان ونک، نرسیده به چهارراه جهان کودک، مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبائی
اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت https://evand.com/events/roadtest

ارسال نظر