ساخت لیوانی با قابلیت تنظیم رنگ و غلظت چایی

مخترع ایرانی، پرهام اصلانی توانسته لیوان‌های یکبار مصرف دو جداره‌ای را بسازد که علاوه بر نسوزاندن دست دارای سامانه چای ساز در کف لیوان نیز باشد.

ساخت لیوانی با قابلیت تنظیم رنگ و غلظت چایی

به گزارش کلیک ، هم اکنون به منظور دم کردن فوری انواع چای و دمنوش از بسته‌های چای کیسه‌ای استفاده می‌شود، که با توجه به فرایند دم کردن و میزان رنگ دلخواه چای و دمنوش به نحوه مطلوبی انجام نمی‌گردد. حال یک مخترع ایرانی موفق شده لیوان یکبار مصرفی بسازد تا این مشکلات برای افردی که از لیوان‌های یکبار مصرف برای نوشیدن چای یا دمنوش استفاده می‌کنند، به وجود نیاید.

این لیوان‌های چای ساز یکبار مصرف دو جداره است که علاوه بر نسوزاندن دست دارای یک سامانه چای ساز در کف لیوان نیز می‌باشد. محصول فوق قابلیت بسته بندی انواع چای و دمنوش گیاهی را دارد.

شیوه استفاده از لیوان‌های فوق به این صورت است که ابتدا آب جوش را درون لیوان ریخته و پس از گذشت سه دقیقه قسمت زیر لیوان را فشار می‌دهیم تا چای دم کشیده وارد لیوان شود و آماده‌ی نوشیدن باشد.

فردی که از این لیوان استفاده می‌کند قادر خواهد بود تا رنگ و غلظت چای را تنظیم کند. به علاوه این محصول امکان چاپ تبلیغاتی با تیراژ خیلی محدود را نیز دارد.

ارسال نظر