سامسونگ خیال والدین کودکان در استفاده از گوشی هوشمند را راحت کرد

سامسونگ اپلیکیشنی را به بازار عرضه کرده است که با استفاده از این اپلیکیشن کاربر به راحتی می تواند فضای گوشی هوشمند را برای استفاده کودکان مناسب کند و کاربر با خیال راحت گوشی هوشمند خود را به کودک خود بدهد.

سامسونگ خیال والدین کودکان در استفاده از گوشی هوشمند را راحت کرد

به گزارش کلیک ، سامسونگ ایده ای را برای ساخت اپلیکیشنی مطرح کرده است که این اپلیکیشن بسیار کاربردی و مناسب است و بدون شک مورد استقبال بسیاری از کاربران گوشی های اندروید قرار می گیرد. این اپلیکیشن در حال حاضر تنها برای گوشی های هوشمند اندروید با اندروید مارشمالو عرضه شده است و هنوز برای سایر اندروید ها در دسترس نیست.

عملکرد این اپلیکیشن به این صورت است که کاربر گوشی هوشمند خود را بر روی این حالت قرار می دهد و کودک تنها می تواند از ۸ برنامه معین استفاده کند و نمی تواند به هر کجای گوشی هوشمند دسترسی پیدا کند.

اپلیکیشن جدید سامسونگ، مناسب‌سازی فضای گوشی هوشمند برای کودکان

این اپلیکیشن دارای برنامه ریزی ماهانه و هفتگی است و در آخر هر ما و یا هفته برنامه ای از استفاده کودک از گوشی هوشمند به پدر و مادر ارائه می دهد و براساس این برنامه ساعات مفیدی برای استفاده کودک از گوشی هوشمند ارائه می دهد. والدین می توانند با استفاده از تنظیمات این برنامه کارهایی که کودکان با گوشی هوشمند می کنند را زیر نظر داشته باشند.

اگر کودک شما نیز در استفاده از گوشی هوشمند زیاده‌روی می کند و شما نمی توانید به راحتی آن ها را کنترل کنید این اپلیکیشن می تواند به خوبی به کمک شما بیاید. باید توجه داشت که این اپلیکیشن در حال حاضر برای اندروید مارشمالو عرضه شده است. برای دانلود این اپلیکیشن اینجا کلیک کنید.

ارسال نظر