اطلاعات مرتبط با مراقبت مجازی در گوگل سرچ و گوگل مپ فراهم می شوند

رسانه کلیک - به استناد اخبار جدید، گوگل قصد دارد اطلاعات مرتبط با مراقبت مجازی را با توجه به شیوع ویروس کرونا در قسمت جست و جو و گوگل مپ برای کاربران فراهم کند.

اطلاعات مرتبط با مراقبت مجازی در گوگل سرچ و گوگل مپ فراهم می شوند

شرایط کنونی جهان در رابطه با کرونا توجه های زیادی را به سمت مراقبت های مجازی برای پزشک ها و بیماران برده است تا افراد با یکدیگر کمتر در ارتباط فیزیکی باشند. بیماران ممکن است در جریان نباشند که چگونه می توانند از چنین مراقبت هایی بهره ببرند، به همین منظور گوگل طی دو هفته آینده گزینه های سلامت از راه دور را در گوگل مپ و گوگل سرچ پررنگ می کند.

بیمارستان ها، پزشکان و متخصصان سلامت روان اکنون می توانند جزئیاتی در رابطه با مراقبت مجازی پیشنهادی خود در بخش Business Profile وارد کنند. زمانی که یک بیمار برای چنین اطلاعاتی جست و جو می کند، گزینه get online care را خواهد دید که می تواند اطلاعاتی را از طریق آن کسب کند.

در ایالات متحده گوگل پلتفرم هایی را فراهم کرده که زمانی که افراد برای عبارت های مرتبط با مراقبت های فوری جست و جو می کنند، این اطلاعات در اختیار آن ها قرار گیرد. صفحه نتایج اکنون نتایج مرتبط با مراقبت های فردی و مجازی را پررنگ می کند که پیش از این در دسترس نبوده است. کاربرانی که ترجیح می دهند به پزشک مراجعه کنند نیز می توانند مشاهده کنند که در صورت استفاده از این اطلاعات و مراجعه نکردن به پزشک، چقدر درهزینه های خود صرفه جویی می کنند.

به علاوه موارد ذکر شده، گوگل همچنین در حال امتحان کردن سرفیسی است که فراهم آورندگان خدمات اجتماعی می توانند در شرایط شیوع کرونا سیاست های خود برای ویزیت بیمار، آپدیت ساعت های ویزیت و مواردی این چنینی را وارد کنند.

ارسال نظر