چگونه اندازه فونت و آیکون‌ها را در آیفون افزایش دهیم؟

کار کنند. خبر خوب برای کاربران آیفون این است که افزایش اندازه فونت و آیکون ها در این گوشی ها به سادگی امکان پذیر است. در ادامه همراه کلیک باشید.

چگونه اندازه فونت و آیکون‌ها را در آیفون افزایش دهیم؟

کلیک - به منظور تغییر اندازه فونت و آیکون ها در آیفون، ابتدا باید به قسمت تنظیمات (Setting) گوشی بروید و سپس گزینه Display and Brightness را انتخاب کنید. حال که در صفحه Display and Brightness هستید، به سمت پایین اسکرول کنید تا زمانی که گزینه ویو (view) را مشاهده کنید. سپس گزینه view را انتخاب نمایید.

در این قسمت دو وضعیت استاندارد (standard) و زوم (zoom) را پیش رو خواهید داشت. اگر شما گزینه ویو را در حالت استاندارد قرار دهید، نمایش فونت و آیکون ها بصورت پیش فرضی است که کمپانی اپل برای گوشی در نظر گرفته ولی با استفاده از حالت زوم به سادگی می توانید اندازه ها را افزایش دهید.

به منظور استفاده کردن از حالت زوم، ابتدا بر روی آن ضربه بزنید و سپس set را انتخاب نمایید. حال صفحه هایی مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می کنید، برای شما نمایش داده می شود. با گزینه use zoomed می توانید حالت بزرگ شده را مشاهده کنید.

اگر پس از استفاده از حالت زوم از نتیجه راضی نبودید و تصمیم گرفتید که اندازه فونت و آیکون های آیفون را به حالت قبل برگردانید، تنها کافیست مراحل فوق را مجددا انجام دهید و وضعیت استاندارد را برای گزینه‌ی ویو انتخاب نمایید، سپس فونت و آیکون های گوشی به حالت پیشنهادی کمپانی برمی گردد.

ارسال نظر