سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید!

در طول عمر یک کامپیوتر، ابزارهای متعددی، نصب، به روزرسانی، جابه جا یا حذف می شوند. این عوامل، در دراز مدت، مشکلات مختلفی را برای کامپیوتر به وجود می آورند و سرعت سیستم را به شدت کند می کنند.

سرعت کامپیوتر خود را افزایش دهید!

کلیک - جهت رفع این مشکلات، نرم افزارهای فراوانی وجود دارند که می توانند خطاهای رجیستری مانند DLL های از دست رفته، پسوند نادرست فایل، مسیر های نامعتبر، کلید های میانبر از دست رفته و موارد دیگری را تعمیر و عیب یابی کنند. در این مطلب، قصد داریم 5 مورد از بهترین نرم افزارهای پاک سازی و بهینه سازی رجیستر را به شما معرفی کنیم.

CCleaner

5- CCleaner :

این نرم افزار، یکی از بهترین و محبوب ترین ابزارهای بهینه سازی سیستم است که دارای قابلیت ها و امکانات بسیار زیادی می باشد و برای تمام نسخه های ویندوز در دسترس است.

چنانچه که یکی از کاربران کامپیوتر هستید، پیشنهاد می کنیم که هرگز این نرم افزار را از دست ندهید. یکی از مشکلات این نرم افزار این است که امکان پشتیبان گیری از رجیستری وجود ندارد و پیشنهاد می کنیم که یک به صورت دستی، اقدام به تهیه ی پشتیبان از رجیستری نمایید.

Eusing Free Registry Cleaner

4- Eusing Free Registry Cleaner :

این محصول، یکی دیگر از ابزارهای فوق العاده برای تمیز کردن رجیستر می باشد. همچنین، می توانید به سادگی اقدام به تهیه ی نسخه ی پشتیبان کرده و یا از آن استفاده نمایید.

nCleaner second

3- nCleaner second :

آخرین نسخه ی این نرم افزار، nCleaner second نام دارد و در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین ابزارهای رایگان، برای پاک سازی و عیب یابی رجیستر شناخته می شود. با این حال، یکی از مشکلات عجیب این محصول این است که تنها بر روی ویندوز اکس پی و ویستا اجرا می شود!

Auslogics Registry Cleaner

2- Auslogics Registry Cleaner :

چنانچه که کاربر تازه وارد در کامپیوتر هستید، به شما نرم افزار Auslogics Registry Cleaner را پیشنهاد می کنیم. کار کردن با این نرم افزار بسیار ساده است.

این محصول، برای ویندوز 2003 تا ویندوز 7 ارائه شده است و از نسخه های 32 و 64 بیتی پشتیبانی می کند.

از نکات جالب توجه این نرم افزار می توان به قابلیت ویزارد آن اشاره کرد. شما می توانید از اسکن پیشرفته یا سریع استفاده کنید. زمانی که اسکن پیشرفته را انتخاب می کنید، موارد بحرانی مورد بررسی قرار می گیرد اما در حال اسکن سریع، تنها یک هشدار نمایش داده می شود. به هر حال پیشنهاد می کنیم که کار با این نرم افزار را تجربه کنید تا بتوانید از قابلیت های بالای آن بهره مند شوید.

Wise Registry Cleaner

1- Wise Registry Cleaner :

Wise Registry Cleaner، یکی از بهترین جامع ترین پاک کننده ها در این لیست است بنابراین تصمیم گرفتیم که رتبه ی نخست بهترین نرم افزار بهینه سازی رجیستر را به آن اختصاص دهیم. با وجود گزینه ها و ابزارهای بسیار زیاد، کار با این نرم افزار بسیار ساده می باشد و رابط کاربری زیبایی دارد. حتی اگر کاربر تازه وارد هستید، می توانید با اجرای آموزش گام به گام، از کلیه ی قابلیت های آن مطلع شوید. این محصول از ویندوز 98 تا ویندوز 7 را پوشش می دهد و برای نسخه های 32 و 64 بیتی در دسترس می باشد.

هنگامی که برای اولین بار برنامه را اجرا می کنید، یک پنجره برای شما باز می شود و در آن یک لینک وجود دارد که شما را به مشاهده ی آموزش برنامه دعوت می کند. این پنجره، دائم برای شما نمایان خواهد شد، بنابراین می توانید با انتخاب گزینه ی never see these windows again، کاری کنید تا دیگر این پیغام مزاحم، برای شما نمایان نشود. برای دسترسی به آموزش ها و موارد بیشتر، می توانید از Help کمک بگیرید.

منبع: makeuseof

ارسال نظر