پنج اپلیکیشن ویرایش ویدئو برای اینستاگرام

حتما بسیار برای شما پیش آمده است که مشغول گرفتن ویدئو با تلفن هوشمند خود بوده اید و صداهای مزاحم اطراف فیلم شما را خراب کرده اند.

پنج اپلیکیشن ویرایش ویدئو برای اینستاگرام

به گزارش کلیک، ما در سال ۲۰۱۶ به سر می بریم و اگر شما نیز مانند بقیه مردم باشید احتمالا نیمی از وقت خود را صرف گرفتن ویدئو های لرزان خانگی با تلفن هوشمند خود کرده و نیمی دیگر را صرف به اشتراک گذاشتن آن ها در اینستاگرام می‌کنید.

گاهی اوقات ویدئویی که از بازی و جست و خیز شادمانه سگ کوچولوی خود می‌گیرید با سروصداهای مزاحم جانبی خراب می شود. اما چه می شود کرد؟

در اینجا راه حل مشکل را به شما ارئه می‌کنیم. چند اپلیکیشن ساخته شده است که می توانید ویدئوهایی را که ضبط کرده اید با یک فایل صوتی ترکیب کرده و یک اثر هنری ایجاد کنید. در اینجا به بررسی لیست بهترین اپلیکیشن هایی می پردازیم که صدای پیش زمینه را به ویدئوهای اینستاگرام اضافه می‌کنند.

توجه داشته باشید بیشتر این اپلیکیشن ها تنها امکان استفاده از فایل های صوتی یا موسیقی را می دهند که قبلا روی دستگاه شما ضبط شده باشد. بنابراین باید پیش از استفاده، چند فایل صوتی مناسب جمع آوری کنید.

VidLab

اپلیکیشن ویدئو لب

VidLab یک اپلیکیشن همه کاره و ویرایشگر است که تقریبا هرکاری که بخواهید را برای شما انجام می‌دهد. می خواهید به ویدئو متن اضافه کنید؟ فیلترهای اینستاگرام مناسب نیستند؟ VidLab امکانات جانبی مخصوص به خود را دارد و در اختیار شما قرار می دهد. این اپلیکیشن همچنین به شما اجازه انتخاب فایل های صوتی از روی دستگاه و قرار دادن آن بر روی ویدئو را نیز می دهد. شما هم چنین می توانید در iTunes به دنبال فایل صوتی بگردید، البته برای این کار باید این گزینه را خریداری کنید. چند مشکل کوچک نیز برای کاربران اندروید وجود دارد و اگر می خواهید واترمارک VidLab را پاک کنید باید مقداری هزینه بپردازید.

Videoshop

اپلیکیشن ویدئوشاپ

اپلیکیشن Videoshop نیز تقریبا تمامی موارد VidLab را به علاوه چند مورد اختصاصی برای این اپلیکیشن دارد. هرچند که این یکی رایگان نیست و برای خرید یک اپلیکیشن قدرتمند ویرایشگر که ویدئوهای ۱۰۸۰p را پشتیبانی می کند، باید ۲ دلار بپردازید. با این برنامه می توانید ویدئو ها را افقی کرده و چند کلیپ را با هم ترکیب کنید. هم چنین می توانید چند نسخه از ویدئو تهیه کرده و هرکدام را جداگانه ویرایش کنید. این اپلیکیشن با iOS 8.0 به بالا و اندروید ۴٫۳ به بالا سازگار است.

InstaVideo

instavid3

این اپلیکیشن مانند دو مورد بالا یک ابزار ویرایش سنگین نیست اما چند گزینه برای دوست داران موسیقی دارد. با استفاده از InstaVideo می توانید بلندی صدای موزیک اضافه شده به ویدئو را تعیین کنید. این اپلیکیشن هم چنین از ویدئوهای سرعت آهسته نیز پشتیبانی می کند، هرچند اگر برنامه مورد استفاده به روز نباشد، تماشای آن به مشکل بر خواهد خورد. این اپلیکیشن به شما امکان انتخاب بریدن بخش های اضافی ویدئو، ترکیب کلیپ و نحوه پخش را نیز می دهد.

Background Music For Video

background4

اگر علاقه مند به درگیر شدن در ابزارهای متعدد ویرایش نیستید و به دنبال یک تجربه صاف و ساده می‌گردید، بد نیست نگاهی به اپلیکیشن Background Music For Video بی اندازید. این برنامه نامی گیرا و خاص ندارد.ظاهری جذاب و کاربر پسند ندارد. اما با این حال کار شما را به خوبی انجام می‌دهد و یک انتخاب عالی برای کسانی است که تنها می خواهند به سرعت یک فایل صوتی را به ویدئوی خود اضافه کنند. کافی است ویدئوی خود را انتخاب کرده، فایل صوتی مورد نظر را نیز انتخاب کنید و ویژگی های آغاز و پایان را نیز اضافه کنید. پس از آن به سادگی ویدئو را در اینستاگرام خود بارگذاری کنید.

Quik by GoPro

۵

GoPro دنیای ویدئوهای اکشن را متحول کرده است و اکنون در نظر دارد دنیای ویرایش ویدئوهای موبایل را نیز تغییر دهد. Quik به طور خودکار از تصاویر و ویدئوهای شما یک داستان می سازد، فیلتر اعمال کرده و موسیقی می گذارد و می تواند ویرایش های خاصی مانند استاپ موشن اعمال کرده و یک شاهکار خلق کند. هرچند ممکن است کمی مزاحم به نظر برسد اما شما را مجبور به انجام کاری نمی کند و شما می‌توانید هرکدام از تنظیمات ویدئو را تغییر دهید.

شما می‌توانید فایل صوتی را از مجموعه فایل های دستگاه خود و یا از مجموعه گسترده اپلیکیشن انتخاب کنید. می توانید تصاویر و ویدئوهای مورد نظر خود را انتخاب و یا حذف کرده و افکت های مورد نظر را اضافه کنید. اگر میخواهید تنها یک فایل صوتی به ویدئوی آشپزی خود اضافه کنید کار شما انجام می شود. اگر میخواهید یک مجموعه کامل از ویدئوها و عکس های سفر اخیر خود به همراه افکت و موسیقی بسازید، باز هم این برنامه درخدمت شماست.

ارسال نظر