با بهترین ربات تلگرام برای دانلود موزیک آشنا شوید

رسانه کلیک - در پیام رسان تلگرام ربات های زیادی برای جستجو و دریافت انواع فایل ها وجود دارد. در این مطلب شما را با بهترین ربات تلگرام برای دانلود موزیک آشنا می کنیم. همراه ما باشید.

با بهترین ربات تلگرام برای دانلود موزیک آشنا شوید

تلگرام که یکی از محبوب ترین پیام رسان های ساخته شده برای پلتفرم های مختلف است، از ابزارهای خاصی با عنوان ربات پشتیبانی می کند. ربات ها در واقع برنامه هایی هستند که توسط توسعه دهندگان پیاده شده اند و تحت تلگرام در دسترس کاربران قرار می گیرند. از کاربردی ترین ربات های تلگرام می توان به دانلودر یوتیوب، تبدیل موزیک به ویس، جستجو و ساخت استیکر و بسیاری دیگر از این موارد اشاره کرد.

علاوه بر موارد بالا، سرویس های ارسال و دانلود موسیقی هم از سری ربات های محبوب تلگرام محسوب می شوند و کاربران زیادی از آن ها برای دریافت آهنگ استفاده می کنند. توسط این دسته ربات ها می توان با ارسال نام خواننده، قطعه موزیک و یا هر اطلاعاتی مربوط به آن، فایل صوتی موزیک مورد نظر را دریافت کرد. چندین ربات در تلگرام برای این کار وجود دارد که هرکدام مزایا و معایبی دارند. بسیاری از این ربات ها برای سرویس دهی از شما می خواهند تا عضو کانال شوید و یا تبلیغات ناخواسته زیادی را به شما نمایش می دهند.

در میان این ها رباتی وجود دارد که نه تنها شما را محدود نمی کند، بلکه از موتور جستجوی قدرتمندتری برای ارسال موزیک بهره می برد. این ربات تلگرام که با عنوان VK Music Bot شناخته می شود، قادر است انوع موزیک ها را از هر خواننده ای با کیفیت مختلف برای شما ارسال کند.

به منظور کار با VK Music Bot که قدرتمندترین ربات تلگرام برای دانلود موزیک به حساب می آید، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید.

 1. پیش از هر چیز از آپدیت بودن تلگرام خود اطمینان حاصل کنید.
 2. تلگرام را اجرا کنید و داخل نوار جستجو عبارت VKMusic_Bot@ را بنویسید.

ربات تلگرام برای دانلود موزیک

 1. اولین گزینه یافت شده را انتخاب کنید.
 2. بعد از وارد شدن به ربات، روی Start ضربه بزنید.

ربات تلگرام برای دانلود موزیک

 1. نام خواننده و قطعه را تایپ و سپس ارسال کنید.

ربات تلگرام برای دانلود موزیک

 1. از میان موارد نمایش داده شده، شماره گزینه مورد نظر را انتخاب کنید تا موزیک برای شما ارسال شود. بعد از ارسال موزیک می توانید آن را دانلود و ذخیره کنید.

ربات تلگرام برای دانلود موزیک

به منظور کار با این ربات تلگرام برای دانلود موزیک به نکات زیر هم توجه کنید.

 • عواقب استفاده از این ربات به دلیل عدم رعایت قوانین کپی رایت برعهده خود کاربر است.
 • این ربات با موتور جستجوی قوی خود قادر به یافتن انواع موزیک ها با زبان های مختلف از جمله فارسی است.
 • برای یافتن موزیک مورد نظر بهتر است نام خواننده و قطعه را در چند حالت مختلف بنویسید.
 • فرمت فایل های دریافتی اغلب MP3 است.
 • در مرحله 6، انتهای هر عنوان کیفیت فایل صوتی نوشته شده است.
 • به دلیل محدودیت های کپی رایت، VK Music Bot برای محصولات اپل قابل استفاده نیست. برای راه اندازی این ربات در دستگاه های این کمپانی می توانید آن را در گروه های تلگرامی ادد و سپس استفاده کنید. با این کار ربات حتی در گوشی های آیفون هم قابل استفاده خواهد بود.
ارسال نظر