آموزش ساخت GIF با واتس اپ

رسانه کلیک - توسط اپلیکیشن واتس اپ می توانید در تلفن هوشمند خود ویدیوها را به فایل های تصویری متحرک تبدیل کنید. برای ساخت GIF با واتس اپ ادامه مطلب را بخوانید.

آموزش ساخت GIF با واتس اپ

این روزها فایل های تصویری متحرک GIF میان کاربران بسیار محبوب هستند و افراد زیادی از آن ها در پیام رسان ها استفاده می کنند. تا پیش از این ساخت فایل های گیف نیازمند اپلیکیشن های مخصوص آن بود و افراد می بایست به طور حرفه ای برای این کار اقدام می کردند. اما اکنون به لطف قابلیت جدید واتس اپ، این امکان به کاربران داده شده تا بدون ابزار خاصی بتوانند برای ساخت GIF اقدام کند. البته در این روش شما تنها قادر به تبدیل فرمت فایل های ویدیویی به GIF هستید و اگر بخواهید با چسباندن تصاویر به هم فایل تصویری متحرک بسازید، باید از اپلیکیشن های مخصوص در این زمینه استفاده کنید ( چگونه برای چت های خود در واتس اپ رمز قرار دهیم؟ ).

برای ساخت GIF با واتس اپ مراحل توضیح داده شده در ادامه را به ترتیب دنبال کنید ( چگونه با واتس اپ تماس تصویری گروهی بگیریم؟ ).

  1. نسخه جدید واتس اپ را با توجه به دستگاه خود از گوگل پلی یا اپ استور دانلود کنید.
  2. برنامه را اجرا کنید.
  3. صفحه چت فرد مورد نظر را باز کنید.
  4. روی آیکون ارسال فایل کلیک کنید.

ساخت GIF

  1. گزینه Gallery را برگزینید.

ساخت GIF

  1. ویدیوی مورد نظر خود را برای تبدیل به فایل GIF انتخاب کنید.
  2. پیش از ارسال روی آیکون GIF که در تصویر پایین مشخص شده کلیک کنید.

ساخت GIF

  1. در آخر برای ارسال فایل به صورت GIF آیکون ارسال را لمس کنید.

ساخت GIF

با طی این مراحل ویدیوی شما به صورت فایل تصویری متحرک GIF در واتس اپ ارسال خواهد شد. امکان اشتراک گذاری این فایل متحرک توسط پیام رسان های دیگر و یا برنامه های ارسال فایل مانند Shareit وجود دارد.

ارسال نظر