چگونه صدای شاتر دوربین گوشی اندرویدی را قطع کنیم؟

رسانه کلیک - صدای شاتر دوربین گوشی اندرویدی هنگام ثبت عکس می تواند برای کاربر دردسر ایجاد کند. در ادامه آموزش قطع آن را مشاهده می کنید.

چگونه صدای شاتر دوربین گوشی اندرویدی را قطع کنیم؟

صدای شاتر دوربین گوشی اندرویدی شاید برای شما ناخوشایند باشد. در این مطلب آموزش قطع صدای شاتر دوربین گوشی اندرویدی را برای شما آماده کرده ایم.

گوشی های سامسونگ

برای مدل های جدیدتر سامسونگ مانند گلکسی اس 8، S9 و S10 فقط کافیست تا صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

برای گوشی های قدیمی تر باید داخل برنامه دوربین بروید و پس از لمس علامت تنظیم، گزینه Shutter Sound را یافته و خاموش کنید.

گوشی های ال جی

فقط کافیست تا صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

گوشی های اچ تی سی

برای مدل های جدیدتر مانند U11 و U12 فقط کافیست تا صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

برای مدل های قدیمی تر باید وارد برنامه دوربین شده و علامت سه نقطه بالای صفحه را لمس کنید. از منوی ظاهر شده علامت شاتر را یافته و آن را خاموش کنید.

گوشی های موتورولا

برای مدل های جدید مانند موتو G4 و G5 ،G6 ،G7 فقط کافیست تا صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

بعضی مدل های این برند هم دارای یک منوی میانبر در کنار صفحه هستند که باید در آن منو علامت بلندگو را یافته و آن را غیرفعال کنید.

گوشی های هواوی

برای مدل های جدید تر مانند میت 20 پرو باید وارد برنامه دوربین شده و به تنظیمات بروید، سپس گزینه Mute را فعال کنید.

برای مدل های قدیمی تر باید وارد برنامه دوربین شده و علامت سه نقطه بالای صفحه را لمس کنید. سپس علامت سه نقطه را لمس کرده و در منوی ظاهر شده، Mute را فعال کنید.

گوشی های آنر

برای دستگاه های جدیدتر باید وارد برنامه دوربین شده و به تنظیمات بروید؛ سپس گزینه Mute را فعال کنید. همچنین می توانید صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

گوشی های سونی

برای اکثر مدل های سونی فقط کافیست تا صدای کلی گوشی را قطع کرده و به حالت سکوت یا ویبره تغییر دهید.

برای بعضی مدل های اکسپریا باید باید وارد برنامه دوربین شده و به تنظیمات بروید، سپس گزینه Sound را خاموش کنید.

ارسال نظر