چطور بازدید ریلز اینستاگرام را افزایش دهیم؟

چگونه بازدید ریلز اینستاگرام افزایش دهیم؟ سوالی که ممکن است برای اکثر کسانی که داخل اینستاگرام تولید محتوا می کنند پیش آید. زیرا همه ی ما شنیده ایم که ریلز اینستاگرام بازدید زیادی را دریافت می کند و لایک های زیادی را از طریق آن می تواند دریافت کرد.

چطور بازدید ریلز اینستاگرام را افزایش دهیم؟

چطور بازدید ریلز اینستاگرام را افزایش دهیم؟

هنگامی که REELS را بارگزاری می کنیم، بازدید چندانی نمی گیریم و فکر می کنیم همه ی این حرفها دروغ بوده است. اما واقعیت آنطور که ساده فکر می کنیم نیست. در این مقاله قصد داریم صفر تا صد روش های افزایش ویو ریلز اینستاگرام را برای شما بگوییم. روش هایی که اگر آنها را یاد بگیرید، بازدیدهای میلیونی دریافت می کنید.

ریلز اینستاگرام چیست؟

اما قبل از هرچیز باید با ریلز اینستاگرام آشنا شویم. اینکه ریلز چیست و چه کاربردی را برای ما دارد!

همانطور که می دانید اینستاگرام چندین سال است رقیب جدی به نام تیک تاک پیدا کرده است. برنامه تیک تاک مخصوص ویدیو است و ایده های ویدیو که داخل اینستاگرام وجود دارد همگی از این برنامه و کاربران آن شکل گرفته است. خوبی تیک تاک این است که کلی امکانات برای ساخت ویدیو در اختیار دیگران قرار داده است. اینستاگرام نیز این خلاء را در اپلیکیشن خود حس کرد. به طوری که چند ماهی روی قابلیت ریلز وقت گذاشت. تا اینکه در چند ماه پیش تصمیم به این گرفت که تمام ویدیوهای داخل اینستاگرام را به حالت ریلز تبدیل کند.

ویدیوهای چالشی و ویدیوهایی که با موزیک هستند در این قابلیت جدید بازدید زیادی را دریافت می کنند.

روش های افزایش بازدید ریلز اینستاگرام

حال که کامل با ریلز اینستاگرام آشنا شدیم نوبت به این می رسد که روش هایی را یاد بگیریم که باعث افزایش ویو و لایک ویدیوهای ما در این قابلیت اینستاگرام می شود. ویو ها و لایک هایی که میلیونی دریافت می کنیم و باعث به وجود آمدن فالوورهای زیادی برای ما می شود. این روش ها عبارتند از:

خرید ویو اینستتاگرام
استفاده از فیلترهای اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
استفاده از موزیک های خود پلتفرم
نوشتن متن کاور مناسب
موارد بالا ۵ مورد اصلی است که اکثر بلاگر ها و پیج های بزرگ آن را انجام می دهند. حال در ادامه به توضیح هر کدام خواهیم پرداخت.

خرید ویو اینستاگرام

یکی از مواردی که خیلی افراد نسبت به آن گارد دارد، خرید ویو و لایک اینستاگرام است. تصور غلطی است که در جامعه اینستاگرام به وجود آمده است. در صورتی که ۹۰ درصد کسانی که مخالف آن هستند از این خدمات استفاده می کنند. خرید ویو اینستاگرام زمانی به نفع شماست که بدانید کی و چقدر آن را خریداری کنید. به طور مثال اگر ۱۰۰ فالوور دارید نیاز نیست در ساعت اولیه پست گذاری ۷۰۰۰ تا ویو خریداری کنید. در حد ۳۰۰-۴۰۰ عدد خریداری کنید کفایت می کند.

همچنین بسیار مهم است که در ساعت اولیه پست گذاری این کار را انجام دهید. تا ۳۰ دقیقه بعد از قرار دادن پست خرید بازدید ریلز را انجام دهید.

استفاده از فیلتر های اینستاگرام

خود ریلز اینستاگرام را اگر باز کنید، یک سری فیلترها و قابلیت ها دارد. برای اینستاگرام خیلی مهم است که شما از این قابلیت ها استفاده کنید. به طور مثال اینطور نباشد که ریلز را با امکانات اینستاگرام بسازید و چند روز بعد آپلود کنید. ریلز را اگر ساختید و تمام شد به صورت پیش نویس در خود اینستاگرام ذخیره کنید و پس از چند روز که مایل بودید آن را منتشر کنید. با این کار به اینستاگرام سیگنال مثبت میفرستید و باعث می شود تا بازدید ریلز شما نیز افزایش پیدا کند.

خرید لایک اینستاگرام

مورد بعدی که باید آن را هنگام خرید ویو اینستاگرام انجام دهید، خرید لایک اینستاگرام است. این کار باعث می شود تا سیگنال درست به الگوریتم های اینستاگرام ارسال کنید. سیگنال هایی که باعث می شود تا پست شما را مناسب دیگران تلقی کند و به دیگر افراد نیز آن را پیشنهاد دهد. به طور مثال اگر ۱۰۰۰ عدد ویو خریداری کردید، پست شما دیگر نباید زیر ۵۰۰ عد لایک داشته باشد. پس بهتر است س از خرید بازدید، خرید لایک را نیز انجام دهید.

به طور کلی بازدید + لایک دو امر مهم هستند که اگر آنها را به درستی و به تعداد مناسب خریداری کنید، اینستاگرام نه تنها به کار شما شک نمی کند بلکه پست های شما را نیز به افراد مختلفی نمایش می دهد.

استفاده از موزیک های خود پلتفرم

اینستاگرام روی موزیک و کپی رایت به شدت حساس است. به صورتی که اگر چندین بار ارور کپی رایت را برای شما ارسال کند، امکان بسته شدن پیج شما نیز وجود دارد. به همین دلیل اگر قرار است روی ویدیو های ریلز خود موزیکی را قرار دهید، از قابلیت ORGINAL SOUND خود اینستاگرام استفاده کنید. این قابلیت به شما اجازه می دهد از موزیک هایی که در داخل دیتابیس اینستاگرام است استفاده کنید و هیچ ارور کپی رایتی برای شما نمایش داده نخواهد شد. بلکه بازدید ویدیو شما را نیز افزایش خواهد داد و خیلی هابازدید های میلیونی را نیز در این زمینه تجربه کرده اند.

نوشتن متن کاور مناسب

مورد آخر که به عنوان تیر آخر محسوب می شود این است که باید کاور مناسب برای پست هایتان بسازید. کاورهایی که قشنگ جلب توجه کند. در کاورهای پست اینستاگرام، متن برای جذب فالوور بسیار مهم است. به طوری که اگر تیتر جذاب داشته باشید اما محتوای مناسبی هم نداشته باشید، پست شما باز هم دیده خواهد شد. از این رو از متن هایی استفاده کنید که بازدید بالایی را برای شما خواهند آورد و همچنین توجه دیگران را جلب کند. برخی از این کلمات را برای شما در زیر لیست می کنیم:

جذاب
خفن
وحشتناک
حادثه
۵ مورد….
و…
نتیجه گیری

ریلز اینستاگرام روشی است که باعث می شود اگر تازه کار هستید زیاد دیده شوید. اگر فالوور فیک زیادی دارید، پست هایتان به تمام مخاطبین شما نمایش داده شود. از این رو اگر بتوانید هر روز ریلز های جذاب و مناسب با موضوع روز قرار دهید، می توانید بازدیدهای ملیونی را از طریق این قابلیت جذاب و خوب جذب کنید.

ارسال نظر