حالت Free-for-all به بازی Call of duty: Mobile اضافه شد

رسانه کلیک - شرکت نامدار تنسنت گیمز چندی پیش با همکاری اکتیویژن حالت Free-for-all بازی Call of duty: Mobile را به صورت آزمایشی در اختیار علاقه مندان قرار داد.

حالت Free-for-all به بازی Call of duty: Mobile اضافه شد

چند وقتی است که از عرضه بازی مهیج Call of duty: Mobile روی دو سیستم عامل اندروید و iOS می گذرد و این عنوان به لطف ارائه گیم پلی فوق العاده جذاب و حالت بتل رویال نفس گیر، حسابی نظر بازیکنان را به خود جلب کرده و فراتر از انتظارها عمل کرده است. در همین رابطه، چند روز پیش بود که گروه تحلیلگر «سنسور تاول» رسما اعلام کرد که تعداد دانلود بازی در هفته اول انتشار به بیش از 100 میلیون دفعه رسیده و این عنوان با اختلاف بسیار، لقب محبوب ترین و موفق ترین بازی تاریخ موبایل را به خود اختصاص داده است ( بازی Call Of Duty: Mobile در هفته اول انتشار بیش از 100 میلیون بار دانلود شده است ).

حال، همان طور که شرکت تنسنت گیمز وعده داده بود، یکی از حالت های محبوب سری کال اف دیوتی تحت عنوان Free-for-all راهی اثر کال اف دیوتی: موبایل شده و در حال حاضر علاقه مندان می توانند از تجربه این بخش نیز لذت ببرند. البته، فراموش نکنید که این حالت فعلا به صورت آزمایشی در دسترس قرار گرفته و گفته شده که بازیکنان تا روز جمعه 26 مهر (18 اکتبر) قادر به تجربه آن هستند. با این وجود، چندان دور از انتظار نیست که نسخه نهایی حالت Free-for-all در آینده نه چندان دور به سایر حالت های بخش چندنفره آنلاین Call of duty: Mobile اضافه شود.

برای آن دسته از بازیکنانی که با حالت Free-for-all چندان آشنا نیستند، لازم به ذکر است که در این بخش شما به همراه هفت بازیکن دیگر (در مجموع هشت بازیکن) در یک محیط باز و نسبتا گسترده به نابودی یکدیگر می پردازید. در این میان، باید اشاره کنیم که تمامی بازیکنان برای تجربه این حالت باید حداقل به سطح هشت (رنک 8) رسیده باشند. در غیر این صورت، امکان تجربه بخش مذکور وجود نخواهد داشت.

در حالی که نسخه آزمایشی حالت Free-for-all هم اکنون در اختیار گروهی از بازیکنان قرار گرفته، لیکن شرکت اکتیویژن و تنسنت گیمز هنوز هیچ حرفی از عرضه نسخه نهایی آن به میان نزده اند و هنوز مشخص نیست که این حالت در نهایت به سایر بخش های چندنفره آنلاین اضافه خواهد شد یا خیر! البته، در صورتی که گیمرها به خوبی از این حالت استقبال کنند، مسلما بازی میزبان نسخه نهایی این بخش جدید نیز خواهد بود.

شایان ذکر است؛ بازی «کال اف دیوتی: موبایل» در حال حاضر روی گوشی های مبتنی بر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. افزون بر این، بد نیست بدانید که اثر مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare به عنوان جدیدترین نسخه مجموعه کال اف دوتی، در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی سی منتشر می شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با حالت Free-for-all بازی Call of duty: Mobile چیست؟ به نظر شما، آیا عرضه این بخش می تواند در موفقیت چشمگیر این اثر تاثیرگذار باشد؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر