بازی Need for Speed Heat دوباره لو رفت!

رسانه کلیک - در آستانه معرفی نسخه بعدی مجموعه پرطرفدار نید فور اسپید، چندی پیش دو تصویر مختلف از بازی Need for Speed Heat فاش شد.

بازی Need for Speed Heat دوباره لو رفت!

پیش از برگزاری مراسم بزرگ E3 2019، الکترونیک آرتز در جریان جلسه ارائه گزارش مالی خود به انتشار نسخه جدید سری ریسینگ و محبوب نید فور اسپید در ادامه سال جاری اشاره کرد. با این وجود، به نظر می رسد این شرکت رویداد مذکور را زمان مناسبی برای معرفی بازی ندانست و ظاهرا به دنبال رونمایی از بازی در یکی دیگر از مراسم های مهم صنعت بازی های ویدیویی یعنی گیمزکام 2019 است. در همین رابطه، دیروز بود که وب سایت رسمی نید فور اسپید با آغاز شمارش معکوس، زمان معرفی بازی Need for Speed 2019 را رسما مشخص کرد ( زمان معرفی بازی Need for Speed 2019 مشخص شد ) که بر اساس آن، این عنوان کمتر از چند ساعت دیگر به نمایش گذاشته خواهد شد.

حال در آستانه رونمایی از این بازی، یکی از کاربران با بررسی وب سایت رسمی نید فور اسپید اطلاعات جدیدی از این عنوان به دست آورده است. طبق ادعای این فرد، نسخه جدید این مجموعه، Need for Speed Heat نام دارد که این بار بازیکنان برای رقابت های خیابانی و تعقیب و گریزهای پلیس ها به شهر میامی ایالات متحده آمریکا سفر می کنند. جالب اینجاست که در اواسط مرداد ماه امسال یک خرده فروش اتریشی به طور غیرمنتظره نسخه جدید مجموعه نید فور اسپید تحت عنوان Need for Speed Heat را در فروشگاه اینترنتی خود لیست کرده بود که این دو گزارش کاملا با یکدیگر مطابقت دارند.

فارغ از این موارد، این کاربر با بررسی ویدیوها و تصاویر موجود در این وب سایت، دو تصویر جدید از بازی Need for Speed Heat استخراج کرده که ظاهرا این تصاویر برگرفته از تریلر معرفی بازی هستند. تصویر اول مربوط به یک شخصیت مونث می شود که درون یک ماشین مسابقه ای نشسته و به نظر می رسد خود را برای آغاز مسابقه آماده می کنند. در تصویر دوم شاهد فرار یک شخصیت مذکر هستیم که در یک محیط مرموز و خطرناک پا به فرار گذاشته است.

با همه این ها، تا ساعاتی دیگر شرکت الکترونیک آرتز رسما از بازی Need for Speed Heat رونمایی می کند و اطلاعات اولیه و چه بسا اولین تریلر سینماتیک از این اثر به اشتراک گذاشته خواهد شد.

البته، با توجه به شایعه ای مبنی بر برگزاری کنفرانس مطبوعاتی الکترونیک آرتز در مراسم گیمزکام 2019، به نظر می رسد این عنوان در جریان شب افتتاحیه گیمزکام یعنی روز 28 مرداد (19 آگوست) به طور کامل معرفی می شود و اطلاعات تکمیلی این عنوان به همراه تریلر گیم پلی در جریان رویداد مذکور در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این بدان معناست که نباید انتظار چندان زیادی از مراسم رونمایی مختصر بازی طی چند ساعت آینده داشته باشید.

ارسال نظر