بازی Rainbow Six Quarantine اوایل سال 2020 منتشر می‌شود

رسانه کلیک - در جریان جلسه ارائه گزارش مالی چند ماه اخیر شرکت یوبی سافت، تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine به طور تقریبی مشخص شد.

بازی Rainbow Six Quarantine اوایل سال 2020 منتشر می‌شود

مجموعه ریبنو سیکس سیج یکی از باارزش ترین فرانچایزهای شرکت فرانسوی یوبی سافت به شمار می رود که با وجود گذشت بیش از چهار سال از انتشار آخرین نسخه آن به نام Rainbow Six Siege، این اثر همچنان به طور مداوم محتویات جدیدی دریافت می کند. جالب تر اینکه روند پشتیبانی یوبی سافت از این عنوان محبوب به این زودی ها به پایان نمی رسد و سازندگان برنامه بلند مدتی برای انتشار بسته های الحاقی بازی در نظر دارند.

با این حال، شرکت یوبی سافت در جریان رویداد E3 2019 به طور غیرمنتظره از نسخه جدید سری رینبو سیکس تحت عنوان Rainbow Six Quarantine رونمایی کرد. برخلاف ریبنو سیکس سیج و غالب نسخه های پیشین این مجموعه، بازی Rainbow Six Quarantine روی مبارزات حالت بازیکن در برابر هوش مصنوعی (PvE) تمرکز داشته و ماجرای پخش یک ویروس فضایی در سراسر دنیا را روایت می کند.

در حالی که رینبو سیکس قرنطینه رسما توسط یوبی سافت معرفی شده، تا به امروز اطلاعات چندانی از گیم پلی بازی در دسترس نیست. در همین راستا، چندی پیش جلسه ارائه گزارش چند ماه اخیر شرکت یوبی سافت با حضور جمعی از مدیران و سرمایه گذاران برگزار شد که در جریان این نشست، ضمن انتشار جزئیات بیشتر در رابطه با برنامه های آتی یوبی سافت، تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine تا حدودی مشخص شد.

تاریخ انتشار بازی Rainbow Six Quarantine

آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر ارشد شرکت یوبی سافت طی این جلسه اعلام کرد که بازی رینبو سیکس قرنطینه برای عرضه در پایان سال مالی جاری برنامه ریزی شده است. با توجه به اینکه سال مالی جاری یوبی سافت در اوایل ماه فروردین 99 به پایان می رسد، ظاهرا علاقه مندان و بازیکنان در اوایل سال 2020 میلادی قادر به تجربه بازی Rainbow Six Quarantine روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز خواهند بود.

لازم به ذکر است؛ بازی رینبو سیکس قرنطینه برگرفته از حالت محدود یک ماهه بازی ریبنو سیکس سیج به نام Outbreak است که در این حالت بازیکنان در یک تیم سه نفره به مبارزه با حیوانات عجیب و غریب پرداختند. متاسفانه حالت مذکور هم اکنون در دسترس کاربران Rainbow Six Siege نیست و ظاهرا استقبال عالی بازیکنان از آن باعث شده تا یوبی سافت به منظور افزایش درآمد، این حالت از مبارزه های PvE را در قالب یک اثر جدید راهی بازار کند.

ارسال نظر