معرفی بهترین اپلیکیشن های یادگیری پیانو برای گوشی

رسانه کلیک - اگر به دنبال راهی ساده برای یادگیری نواختن پیانو هستید، می توانید از اپلیکیشن های ساخته در این زمینه استفاده کنید. در این مطلب شما را با بهترین اپلیکیشن های آموزش پیانو برای گوشی آشنا می کنیم.

معرفی بهترین اپلیکیشن های یادگیری پیانو برای گوشی

علاقه مندان پیانو به لطف پیشرفت تکنولوژی و فعالیت توسعه دهندگان اکنون می توانند با یک اپلیکیشن ساده، فرآیند یادگیری نواختن این ساز را آغاز کنند. تا کنون برنامه های متنوعی با هدف آموزش پیانو برای سیستم عامل های اندروید و iOS ساخته شده و افراد در هر سطحی می توانند از آن ها برای یادگیری نواختن اقدام کنند ( معرفی بهترین اپلیکیشن های پخش زنده تلویزیون برای موبایل ).

در ادامه این مطلب شما را با 5 اپلیکیشن برتر آموزش پیانو برای تلفن های هوشمند آشنا می کنیم. همراه ما باشید ( بهترین برنامه های تبدیل فرمت فایل های صوتی برای ویندوز ).

SimplyPiano by JoyTunes

یکی از مشهورترین برنامه های یادگیری پیانو در گوشی، Simply Piano است که در آن فرآیند آموزشی در سه سطح مبتدی، کودکان و حرفه ای ارایه می شود.

بعد از اینکه اپ را برای اولین بار اجرا می کنید، نحوه قرار گیری انگشتان دست روی پیانو را یاد خواهید گرفت. بعد از این مرحله یک پیانوی مجازی به صورت افقی در صفحه قرار گرفته و مراحل فراگیری آغاز می شود.

آموزش پیانو

در Simply Piano تعدادی از قطعات موسیقی مشهور دنیا موجود بوده و نحوه نواختن آن ها به شما آموزش داده می شود. این اپلیکیشن را می توانید برای اندروید و iOS به طور رایگان دانلود کنید.

Flowkey

یکی دیگر از بهترین اپ های ساخته شده برای یادگیری پیانو توسط گوشی، Flowkey است. فرآیند آموزشی این برنامه توسط یک پیانوی مجازی همراه با صفحه نوت انجام شده و به شما نحوه نواختن قطعه های مختلف یاد داده می شود.

آموزش پیانو

در اپلیکیشن Flowkey خبری از آموزش های مقدماتی مانند چگونگی قرار گیری انگشتان نیست. در واقع این برنامه سعی بر این دارد تا کاربر روی قطعات مختلف مسلط شود و بتواند آن ها را به راحتی بنوازد. Flowkey برای گوشی های اندرویدی و iOS عرضه شده است.

Piano Companion

همان طور که می دانید یکی از بخش های اصلی در نواختن پیانو، اجرای آکوردها است. Piano Companion شما را با تمامی آکوردهای کاربردی آشنا می کند و نحوه نواختن آن ها را آموزش می دهد.

آموزش پیانو

آکوردهای موجود در این برنامه به صورت دسته بندی شده همراه با نام و نوت ها نمایش داده می شود تا یادگیری برای کاربر آسان تر شود. بعد از یادگیری آکوردها توسط این برنامه می توانید آن ها را توسط پیانوهای مجازی در اپ های معرفی شده در بالا، امتحان کنید. این برنامه برای دو سیستم عامل اندروید و iOS عرضه شده است.

YOUSICIAN

اگر به دنبال برنامه ای برای آموزش پیانو هستید که در آن یک مربی هوشمند در کنارتان حضور داشته باشد، YOUSICIAN را انتخاب کنید.

آموزش پیانو

این اپلیکیشن در ابتدا شما را با نحوه خواندن نوت ها و آوای هرکدام آشنا کرده و با قطعه های موسیقی مشهور، به شما تمرین می دهد. حین نواختن پیانو، نوت های استفاده شده نشان داده می شود تا فرد راحت تر آن ها را به خاطر بسپارد. اپلیکیشن YOUSICIAN برای دو سیستم عامل اندروید و iOS قابل دانلود و نصب است.

MuseScore

اصلی ترین مرحله یادگیری پیانو تمرینی است که باید با اجرای قطعات موسیقی مختلف انجام دهید. اگر به دنبال یک مرجع کامل برای دسترسی به نوت و آکوردهای قطعات مشهور دنیا هستید، حتما اپلیکیشن MuseScore را امتحان کنید.

آموزش پیانو

در این برنامه یک نوار جستجو قرار گرفته که توسط آن می توانید نام قطعه یا نوازنده را وارد کنید تا کارهای مربوط به آن نمایش داده شود. MuseScore برای اندروید و iOS عرضه شده است.

ارسال نظر