اولین بسته الحاقی بازی Battlefield V تاخیر خورد!

رسانه کلیک - تنها چند ساعت مانده به انتشار بسته الحاقی Overture بازی Battlefield V، شرکت نامدار الکترونیک آرتز به دلیل برخورد با یک مشکل اسامی، از تاخیر ناگهانی آن خبر داد.

اولین بسته الحاقی بازی Battlefield V تاخیر خورد!

در حالی که کمتر از چند هفته به انتشار نسخه کامل و نهایی بازی Battlefield V باقی مانده بود، شرکت الکترونیک آرتز به‌طور ناگهانی عرضه آن را چیزی در حدود یک ماه به عقب انداخت. از طرفی، عملکرد این بازی هم از حیث استقبال بازیکنان و هم از حیث فروش چندان تعریفی ندارد و به دلیل وجود عیب و ایرادات نسبتا زیاد، می‌توان آن را یکی از ضعیف‌ترین بازی‌های سری بتلفیلد دانست.

با این حال، به‌نظر می‌رسد که این تاخیرها تمامی ندارد و حتی اولین به‌روزرسان و بسته الحاقی بزرگ این عنوان ویدیویی به نام Overture در واپسین لحظه‌های انتشار خود با تاخیر رو به رو شده است.

به‌طور دقیق‌تر، بسته الحاقی Overture بازی Battlefield V برای عرضه در روز سه‌شنبه سیزدهم آذر ماه امسال (چهارم دسامبر) برنامه ریزی شده بود، اما شواهد امر گویای این موضوع است که استودیوی «دایس» در بررسی‌های نهایی این بسته گسترش دهنده رایگان، به وجود باگ و مشکل اسامی در آن پی برده و به همین خاطر، تاریخ انتشار آن را به‌طور غیرمنتظره تغییر داده است.

بر این اساس، بسته الحاقی Overture که شامل حالت داستانی جدید به نام The Last Tiger و یک نقشه تازه در کشور بلژیک با حال و هوای مبارزات تانک‌ها می‌شود، به دلیل وجود مشکلات مهم و اساسی، فردا به دست بازیکنان و کاربران نمی‌رسد. در همین راستا، متاسفانه شرکت الکترونیک آرتز به تاریخ جدید عرضه این آپدیت بزرگ اشاره نکرده و هنوز مشخص نیست که اولین بسته الحاقی رایگان بازی بتلفیلد V در چه روزی آماده و منتشر خواهد شد.

این خبر مهم و صدالبته ناامیدکننده در ابتدا در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر بازی Battlefield V منتشر شد. به عبارتی، استودیوی دایس تنها چند ساعت مانده به عرضه بسته الحاقی Overture، توییتی را مبنی بر تاخیر در عرضه این محتویات جدید منتشر و همه بازیکنان و کاربران عنوان بتلفیلد V را متعجب کرد.

بسته الحاقی Overture

متن توییت استودیوی دایس به شرح زیر است:

تیم سازنده و توسعه‌دهنده ما به وجود یک مشکل جدی در اولین بسته الحاقی بازی بتلفیلد V به نام Overture پی برده است. به‌جای عرضه این آپدیت و عدم توجه به ایرادات و مشکلات، ما تصمیم گرفتیم که انتشار آن را به عقب بیاندازیم. هرچند، به نظر ما این تاخیر چندان طولانی نخواهد بود و ما به‌زودی اطلاعات و جزئیات بیشتری را با شما در میان خواهیم گذاشت.

همان‌طور که مطالعه کردید، استودیوی دایس وعده داده که تا فردا جزئیات و اطلاعات بیشتر و تکمیلی‌تری از این تاخیر را با بازیکنان و کاربران خود به اشتراک می‌گذارد. بدیهی است که این استودیو تا فردا تاریخ انتشار جدید این بسته الحاقی را مشخص می‌کند.

بازی محبوب و پرطرفدار Battlefield V در روز سه شنبه بیست و نهم آبان ماه سال جاری (بیستم نوامبر سال میلادی 2018) روی کنسول های نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با تاخیر در انتشار بسته الحاقی Overture بازی بتلفیلد V چیست؟ به نظر شما، آیا استودیوی دایس از همان ابتدا آمادگی لازم برای ساخت و عرضه یک نسخه جدید از سری بتلفیلد را نداشت؟ دیدگاه‌ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر