منتظر حال و هوای برفی در بازی Fortnite باشید!

رسانه کلیک - به مناسبت آغاز سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس، به نظر می رسد که شرکت «اپیک گیمز» به‌زودی به معرفی رویداد زمستانی بازی Fortnite می پردازد که جهان این اثر ویدیویی محبوب را سفید پوش خواهد کرد.

منتظر حال و هوای برفی در بازی Fortnite باشید!

کم کم به روزهای پایانی سال جاری میلادی و تعطیلات کریسمس و صد البته شروع فصل زمستان نزدیک می شویم و بدین خاطر، برخی از بازی سازان و توسعه دهندگان با انتشار یک به‌روزرسان و ایجاد تغییراتی در ظاهر جهان عناوین ویدیویی خود، به استقبال سال نو میلادی می روند که اغلب این تغییرات مربوط به بارش برف در جهان بازی ها می شود.

در طرف دیگر، بر هیچکس پوشیده و پنهان نیست که بازی بتل رویال Fortnite در حال حاضر به عنوان محبوب ترین و پرمخاطب ترین اثر ویدیویی شناخته می شود و روزانه میلیون ها بازیکن این ساخته بی نظیر شرکت « اپیک گیمز » را تجربه می کنند. از این رو، به نظر می رسد که سازندگان این عنوان هم به مانند سایر بازی سازان، به دنبال عرضه یک به‌روزرسان با محوریت جشن تعطیلات کریسمس و آغاز سال نو میلادی است که تغییراتی در ظاهر جهان و شخصیت های بازی به وجود می آورد.

به طور دقیق‌تر، گروه Fortnite: Battle Royale Leaks در روز سی‌ام آبان امسال (بیست و یکم نوامبر) به فایل های اصلی بازی «فورت نایت» دسترسی پیدا کردند که اسامی برخی از این فایل ها به رویداد زمستانی بازی Fortnite و تغییراتی در ظاهر شخصیت ها و نقشه های آن اشاره می کند. به عبارت دیگر، به نظر می رسد شرکت اپیک گیمز طی چند روز آینده به‌روزرسانی نسبتا بزرگی را برای عنوان ویدیویی خود منتشر می کند که جدا از سفید پوش کردن دنیای بازی، ظاهر شخصیت ها و کاراکترها را نیز به متناسب با فصل زمستان تغییر می دهد و به نوعی حال و هوای جدید برفی را برای کاربران و بازیکنان به ارمغان می آورد.

در ادامه، برخی از داده کاوان یا همان دیتاماینرها چندین فایل صوتی و موسیقی متن از بازی فورت نایت استخراج کرده و در اختیار گروه FNBRLeaks قرار داده اند که این موسیقی ها با آهنگ های نقشه Viking Village بازی تطابق ندارد. بر این اساس، تیم یاد شده بر این باور است که رویداد زمستانی بازی Fortnite در کنار ایجاد تغییراتی ظاهری در شخصیت ها، شامل یک نقشه کاملا جدید با محوریت جشن سال نو میلادی و تعطیلات کریسمس می شود.

گروه FNBRLeaks در این باره می گوید:

به تازگی فایل های موسیقی جدیدی از بازی فورت‌نایت تحت عنوان Athena Footstep Sound استخراج شده است. ما مطمئن هستیم که این موسیقی به هیچ عنوان مشابه موسیقی زمستانی نقشه Viking Village بازی نیست.

این موضوع ممکن است بدان معنا باشد که در جریان تعطیلات کریسمس شاهد انتشار یک نقشه کاملا جدید برای بازی فورت نایت خواهیم بود.

با این حال، شرکت نامدار اپیک گیمز در واکنش به این گزارش هیچ واکنشی نشان نداده و با توجه به عدم تایید این خبر توسط منابع رسمی، ادعای گروه FNBRLeaks کماکان به عنوان یک شایعه به شمار می رود. هرچند، این گروه با انتشار تصاویری از کدها و اسامی شخصیت ها که گویای رویداد زمستانی بازی Fortnite است، سعی در اثبات ادعای خود دارد.

بازی پرطرفدار و هیجان انگیز Fortnite در روز سوم مرداد ماه سال 96 (بیست و پنجم ماه جولای سال میلادی 2017) توسط شرکت اپیک گیمز، خالق سه نسخه اول مجموعه بی نظیر و پرطرفدار Gears of War، روی دو کنسول نسل هشتم ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ و همچنین رایانه های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز و مک او اس (macOS) منتشر شد. به علاوه، در حال حاضر این بازی روی گوشی های هوشمند دو سیستم عامل iOS و اندروید به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با رویداد زمستانی بازی Fortnite و تغییرات آب و هوایی آن چیست؟ به نظر شما، آیا شرکت اپیک گیمز به مناسبت تعطیلات کریسمس به‌زودی این تغییرات آب و هوایی را در اثر ویدیویی خود ایجاد می کند؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال نظر