فایرفاکس 64 با قابلیت حذف مستقیم افزونه ها از راه می رسد

رسانه کلیک - فایرفاکس 64 در آینده نزدیک در اختیار کاربران قرار می گیرد. در این مرورگر می توان به صورت مستقیم افزونه ها را حذف کرد.

فایرفاکس 64 با قابلیت حذف مستقیم افزونه ها از راه می رسد

کمتر از یک ماه پیش فایرفاکس 63 عرضه شد؛ با این حال زمان زیادی تا انتشار فایرفاکس 64 باقی نمانده است. این نسخه از مرورگر فایرفاکس در تاریخ 11 دسامبر در اختیار کاربران قرار می گیرد. فایرفاکس در این نسخه از مرورگر خود تغییرات زیادی را اعمال خواهد کرد.

در حال حاضر کاربران برای حذف افزونه های نصب شده روی مرورگر فایرفاکس، باید به بخش Add-ons Manager مراجعه کنند. در نسخه جدید این مرورگر می توان به صورت مستقیم افزونه ها را حذف کرد. در همین راستا با کلیک راست روی افزونه مورد نظر، گزینه «Remove Extension» در اختیار کاربر قرار می گیرد.

قابلیت حذف مستقیم افزونه ها هم اکنون در مرورگر کروم وجود دارد و کاربران می توانند به راحتی افزونه های مزاحم را از مرورگر اینترنت خود حذف کنند.

فایرفاکس علاوه بر افزودن قابلیت حذف مستقیم افزونه ها به مرورگر خود، تغییراتی را در رابط کاربری Add-ons Manager نیز ایجاد می کند. در طراحی جدید این بخش، بین کارت های مربوط به افزونه ها فاصله زیادی قرار دارد تا کاربر بتواند به راحتی آن ها را انتخاب کند.

فایرفاکس اندازه فونت مورد استفاده در صفحه مربوط به مدیریت افزونه ها را نیز تغییر داده است. در صورتی که هم اکنون قصد دارید این ویژگی های جدید را تجربه کنید، می توانید جدیدترین بیلد Nightly فایرفاکس را دانلود و نصب کنید.

این ویژگی ها در فایرفاکس 64 به صورت استاندارد حضور خواهند داشت. کاربران برای دریافت این نسخه تنها باید یک ماه دیگر صبر کنند. این نسخه از مرورگر فایرفاکس از تاریخ 11 دسامبر در اختیار کاربران قرار می گیرد. این مرورگر باید با کروم رقابت کند. مرورگر گوگل به قابلیت های بیشتری در مقایسه با فایرفاکس مجهز شده است.

ارسال نظر