عرضه WatchOS 5.1 از سوی اپل متوقف شد!

رسانه کلیک - اپل عرضه WatchOS 5.1 را متوقف کرد. این بروزرسانی که دیروز منتشر شد، ساعت هوشمند برخی از کاربران را دچار مشکل می کند.

عرضه WatchOS 5.1 از سوی اپل متوقف شد!

اپل دیروز سیستم عامل WatchOS 5.1 را برای کاربران ساعت های هوشمند خود عرضه کرد. امروز برخی از کاربران در شبکه اجتماعی توییتر خبر از ایجاد مشکل در دستگاه های خود داده اند. در همین راستا شرکت اپل عرضه WatchOS 5.1 را متوقف کرد.

این گزارش که از سوی 9to5Mac و MacRumors منتشر شده است، به فریز شدن اپل واچ اشاره می کند. رفع مشکلات مربوط به ساعت هوشمند اپل در مقایسه با آیفون و دیگر محصولات تولیدی این شرکت سخت تر است. کاربران نمی توانند با اتصال دستگاه خود به کامپیوتر و ایجاد تغییرات در آن، مشکل ایجاد شده را رفع کنند.

به نظر می رسد مشکل هنگی و فریز شدن تنها مربوط به جدیدترین ساعت هوشمند این کمپانی، اپل واچ سری 4 باشد. بیشتر کاربران این ساعت هوشمند از ایجاد مشکل در محصولات خود خبر داده اند.

اپل علاوه بر عرضه WatchOS 5.1، امروز سیستم عامل iOS 12.1 را نیز در اختیار کاربران قرار داده است. سیستم عامل Watch OS 5.1 ویژگی های جدیدی را به اپل واچ اضافه می کند. این سیستم عامل دارای 70 ایموجی جدید است و تماس صوتی گروهی فیس تایم را نیز پشتیبانی می کند ( اپل از WatchOS 5.1 رونمایی کرد ).

اپل در ماه سپتامبر به همراه آیفون های 2018 از اپل واچ سری 4 نیز به صورت رسمی رونمایی کرد. این محصول در مقایسه با نسل گذشته خود از نمایشگر بزرگتری بهره می برد و قدرت آن را پردازنده دو هسته ای اپل S4 تامین می کند ( اپل واچ 4 معرفی شد؛ پزشکی در دستان شما ).

در صورتی که هم اکنون این نسخه از سیستم عامل پوشیدنی اپل را دریافت کرده اید، برای نصب آن اقدام نکنید، البته به نظر می رسد اکثر کاربران مجبور به نصب آن هستند.

ارسال نظر