نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive از راه رسید

رسانه کلیک - در حال حاضر کاربران و بازیکنان با مراجعه به فروشگاه بزرگ استیم می توانند نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive را دریافت کنند و از تجربه بخش آفلاین و تک نفره این عنوان لذت ببرند.

نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive از راه رسید

چندی پیش شرکت سرشناس و پرآوازه «ولو» (Valve) از نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive رونمایی کرد و فرصت فوق العاده و بی نظیری را برای علاقه مندان به عناوین ویدیویی تیراندازی رقابتی به وجود آورد.

بر این اساس، در صورتی که تا به امروز موفق به تجربه بازی CS: GO نشده اید و یا در خرید نسخه نهایی آن که با قیمت 14.99 در فروشگاه استیم به فروش می رسد، مردد هستید، این پیشنهاد تازه شرکت ولو مناسب شما است، چرا که سازندگان به تازگی امکان تجربه بخش تک نفره به صورت کاملا رایگان را برای گیمرها فراهم کرده اند. بدین ترتیب، هم اکنون با مراجعه به فروشگاه استیم و صفحه اختصاصی بازی «کانتر استریک: گلوبال افنسیو» می توانید نسخه رایگان آن را دریافت کنید.

نسخه رایگان آخرین نسخه مجموعه «کانتر استریک» را هم اکنون از شبکه استیم دریافت کنید و از تجربه آن لذت ببرید.

همانطور که اشاره کردیم، نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive فقط و فقط شامل بخش تک نفره آفلاین است و مبارزات و نبردهای آن به حالت مسابقات PvE (بازیکن در برابر هوش مصنوعی) خلاصه می شود. به عبارت دیگر، در این نسخه شما فقط می توانید به صورت آفلاین در نقشه های مختلف با دشمنان هوش مصنوعی بازی مسابقه دهید و متاسفانه به بخش چند نفره آنلاین و حالت مسابقات PvP (بازیکن در برابر بازیکن) دسترسی ندارید.

توجه داشته باشید که این نسخه بر روی پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز، مک او اس (macOS) و لینوکس منتشر شده است و برای دریافت آن فقط و فقط به یک حساب کاربری عادی شبکه استیم نیاز خواهید داشت. بنابراین، جهت مراجعه به صفحه نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive و دریافت آن، بر روی این لینک کلیک کنید.

اگرچه بازی Counter-Strike: GO به بخش چند نفره آنلاین خود معروف و مشهور است و شاید بخش تک نفره آن برای اغلب بازیکنان چندان سرگرم کننده و هیجان انگیز به نظر نرسد، اما به لطف انتشار نسخه رایگان بازی شما با نقشه ها و محیط های گوناگون بازی، سیستم تیراندازی، سلاح، فیزیک حرکات بازیکنان و سایر آیتم ها آشنا می شوید و جدا از این موارد، می توانید مهات های مختلف از جمله مهارت تیراندازی خود را ارتقا دهید و خود را برای مبارزات سخت و چالش برانگیز حالت چند نفره آنلاین آماده کنید.

نسخه رایگان بازی «کانتر استریک: گلوبال افنسیو» فقط شامل حالت تک نفره آفلاین می شود و برای تجربه حالت چند نفره، باید نسخه اصلی و کامل آن را خریداری کنید.

حال چنانچه نقشه ها و گیم پلی بازی مورد پسند شما واقع شد، می توانید نسخه کامل و نهایی آن را خریداری کنید و ضمن دسترسی به سیستم امتیازدهی، رتبه بندی، پول درون بازی، خرید اسکین و پوسته سلاح و آیتم های جنگی و سیستم شبیه سازی مسابقات، به تجربه حالت مسابقات PvP بخش چند نفره آنلاین نیز بپردازید و با سایر بازیکنان و دوستان خود به صورت آنلاین رقابت کنید.

شایان ذکر است؛ عنوان پرطرفدار و پرمخاطب Counter-Strike: Global Offensive در روز سی و یکم مرداد ماه سال 91 (بیست و یکم ماه آگوست سال میلادی 2012) به صورت انحصاری بر روی پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل های مایکروسافت ویندوز، مک او اس (macOS) و لینوکس منتشر شد.

در حال حاضر نسخه استاندارد و کامل بازی با قیمت 14.99 دلار در فروشگاه استیم به فروش می رسد که گاها به دلیل برگزاری رویدادهای گوناگون و اعمال تخفیف های وسوسه انگیز، قیمت این عنوان به 10.49 دلار و حتی 7.49 دلار نیز کاهش می یابد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با انتشار نسخه رایگان بازی Counter-Strike: Global Offensive چیست؟ به نظر شما، آیا این اقدام شرکت ولو در فروش نسخه کامل بازی تاثیرگذار خواهد بود؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذرید.

ارسال نظر