گلکسی فولد 2 سامسونگ به نمایشگر شیشه ای مجهز می شود؟

رسانه کلیک - افشاگری به تازگی در توییت خود به نمایشگر شیشه ای گلکسی فولد 2 سامسونگ اشاره کرده است. این موضوع باعث افزایش مقاومت آن می شود.

گلکسی فولد 2 سامسونگ به نمایشگر شیشه ای مجهز می شود؟

سامسونگ در ماه اکتبر سال جاری، از یک مفهوم گوشی انعطاف پذیر جدید رونمایی کرد. تصاویر لو رفته در اوایل این ماه نشان می دهد که گوشی گلکسی فولد بعدی سامسونگ، دارای طراحی منحصر به‌فرد است. پس از آن شایعات متعددی بر سر زبان ها افتاد که در صورت صحت آن ها، باید منتظر گوشی گلکسی فولد 2 با نمایشگر شیشه ای انعطاف پذیر بود.

با توجه به گزارش افشاگر معروف، Ice_Universe سامسونگ یک پوشش شیشه ای فوق باریک را برای نسل بعدی گوشی های انعطاف پذیر خود ساخته است. پیاده سازی این ایده قطعا کار دشواری خواهد بود، اما غیر ممکن نیست. چون سامسونگ تاکنون نام های تجاری متعددی را برای شیشه فوق باریک خود درخواست کرده است. Ice_Universe در توییت خود نوشته:

می توان اثبات کرد که گلکسی فولد 2 از یک پوشش شیشه ای فوق باریک برای نخستین بار در جهان استفاده می کند و برای جایگزینی مواد پلاستیکی ساخته شده است. نمایشگر تخت تر به نظر می رسد. در حقیقت شیشه مناسب ترین پوشش برای گوشی های انعطاف پذیر است.

باید خاطر نشان کرد که Ice_Universe سابقه خوبی در افشاگری دارد. بریدگی دوربین دایره ای هواوی و کنترل حالت دست پیکسل 4 از جمله افشاگری های معتبر وی به شمار می روند. در هر صورت، تصویر بالا را نمی توان اثبات قطعی برای نمایشگر شیشه ای تلقی کرد. دستگاه نشان داده شده در این تصویر حتی ممکن است به کمپانی سامسونگ تعلق نداشته باشد. با این حال، غول کره ای ادعاهای جسورانه ای را خصوص آرمان های خود برای فناوری انعطاف پذیر بیان کرده و حتی اگر نمایشگر شیشه ای هنوز در دستور کار قرار نگرفته باشد، یک روز تحقق خواهد یافت.

ارسال نظر