نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی S10 عرضه شد

رسانه کلیک - گلکسی S10 سامسونگ بروزرسانی اندروید 10 را دریافت کرد. پس از انتشار چندین نسخه بتا، در نهایت نسخه پایدار این سیستم عامل برای گلکسی اس 10 عرضه شده است.

نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی S10 عرضه شد

سامسونگ نسخه پایدار اندروید 10 را برای گوشی های سری گلکسی S10 عرضه کرد. این موضوع برای ما تعجب برانگیز است، چرا که دیروز برنامه عرضه این بروزرسانی برای گوشی های سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرد و بر اساس آن، هیچ یک از محصولات این برند کره ای در سال جاری میلادی این بروزرسانی را دریافت نمی کنند ( زمان عرضه نسخه پایدار اندروید 10 برای گوشی های سامسونگ مشخص شد ).

این بروزرسانی حجمی نزدیک به 140 مگابایت دارد و شماره ورژن G97**XXU3BSKO را یدک می کشد. همراه با این آپدیت، رابط کاربری One UI 2.0 و همچنین پچ امنیتی دسامبر 2019 نیز به گلکسی اس 10 و برادران آن اضافه می شود. در حال حاضر این بروزرسانی برای کاربران در کشور آلمان عرضه شده که البته این افراد، در برنامه بتای رابط کاربری One UI 2.0 حضور داشتند.

بروزرسانی اندروید 10 سامسونگ گلکسی S10

انتظار می رود کاربران در کشورهای دیگر، حداکثر تا دو هفته دیگر این آپدیت را دریافت کنند. برای بررسی بروزرسانی اندروید 10 گلکسی اس 10 سامسونگ می توانید به بخش تنظیمات و سپس نرم افزار مراجعه کنید.

این احتمال وجود دارد که تا پیش از پایان سال جاری میلادی، آپدیت اندروید 10 برای گوشی های سری گلکسی نوت 10 نیز عرضه شود. تا به امروز چندین شرکت برنامه مربوط به بروزرسانی اندروید 10 برای محصولات خود را منتشر کرده اند ( کدام گوشی های سونی بروزرسانی اندروید 10 را دریافت می کنند؟ ).

ارسال نظر