دوربین پیکسل 4 از گلکسی S10 پلاس شکست خورد!

رسانه کلیک - به تازگی دوربین پیکسل 4 توسط DxOMark مورد بررسی قرار گرفته است. این گوشی هوشمند در این بررسی امتیاز 112 را کسب کرده است.

دوربین پیکسل 4 از گلکسی S10 پلاس شکست خورد!

یک گوشی هوشمند جدید توسط DxOMark مورد بررسی قرار گرفت. پیکسل 4 که به تازگی از سوی گوگل معرفی شده، جدیدترین مهمان DxOMark است. گوگل همواره برای گوشی های سری پیکسل از دوربین باکیفیتی استفاده کرده است و این موضوع در رابطه با جدیدترین پرچمداران آن، پیکسل 4 و پیکسل 4 ایکس ال نیز صادق است.

دوربین پیکسل 4 در حالت کلی عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می دهد. این دستگاه نوردهی دقیقی در فضاهای بسیار روشن دارد و همچنین جزئیات زیادی در تصاویر ثبت شده توسط آن به چشم می خورد. نوردهی در شرایط نوری ضعیف نیز بسیار خوب است. DxOMark در بررسی دوربین این گوشی هوشمند، از عملکرد دوربین تله فوتو آن شگفت زده شده است.

دوربین پیکسل 4 DxOMark

این دستگاه در زمینه فیلم‌برداری نیز عملکرد مناسبی از خود نشان داده است. در زمینه لرزشگیر، دوربین گوگل پیکسل 4 عملکرد بسیار خوبی داشته و امتیاز 94 را کسب کرده است. یکی از ضعف های بزرگ این گوشی هوشمند در بخش فیلمبردای، از دست رفتن جزئیات است. این موضوع به گونه ای بوده که در بخش بافت، امتیاز 61 به دوربین این دستگاه داده شده است.

در نهایت دوربین این پرچمدار گوگل در بخش عکس‌برداری امتیاز 117 و در بخش فیلمبرداری امتیاز 101 را کسب کرده که امتیاز کلی آن را به 112 می رساند. دوربین سلفی این اسمارت فون نیز امتیاز 92 را کسب کرده است. در حالی که این امتیازات قابل قبول محسوب می شوند، کمتر از پرچمدارانی مانند گلکسی S10 پلاس هستند.

پرچمدار نیمه اول سال جاری میلادی سامسونگ، گلکسی اس 10 پلاس در بخش دوربین اصلی امتیاز 113 و در بخش دوربین سلفی امتیاز 96 را کسب کرده است. لازم به ذکر است؛ هم اکنون هواوی میت 30 پرو با امتیاز 121 برای دوربین اصلی، در صدر لیست DxOMark قرار دارد.

ارسال نظر